Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miként élted meg kamasz...

Miként élted meg kamasz gyerekként, hogy elvált/özvegy apukád egy nála fiatalabb nővel kötötte össze az éltét és az hozzátok költözött?

Figyelt kérdés
10-15-20 év korkülönbségre gondolok, nem egy-kettőre

2022. febr. 13. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Első (és utolsó) házastársai vagyunk egymásnak, a férjem 11 évvel idősebb. Semmit nem szólnak a gyerekeink, ez a természetes nekik.


Ha ilyen helyzetben problémázik egy kamasz, hidd el, nem a korkülönbség zavarja, hanem maga az új ember.

2022. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Az apámnak (válás után) mindig is fiatal barátnői voltak

Semmit nem szóltam hozzá

Ha szimpatikus és normális volt a nő engem nem érdekelt az életkora

Szóval abszólút igaza van az egyesnek

2022. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Joga van hozzá, ha legalább van meleltte valaki az is egy jo dolog mégh a fiatalabb is.
2022. febr. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%

Engem nem zavart, örültem neki, hogy boldog.


A nő viszont gyűlöl engem a mai napig, pusztán azért, mert élek és "anyára emlékeztetem" - aki egyébként már 20 éve nem él apát.

2022. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én anyámmal laktam. Apám 15-20 évvel fiatalabb barátnőjéhez nem szóltam semmit. Próbáltam barátkozni vele, de eltoltak maguktól. Jött az új gyerek, utána azt is elfelejtette hogy létezek.
2022. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Én anyámat soha életében nem láttam férfival. Se apámmal, se mással. Ez elég nyomorult volt. 49f
2022. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Volt pár affér. Apám új nője kissé kettyós volt és jó párszor rám mászott. Aztán az lett a vége hogy apám kidobott otthonról 15 évesen mert a nőci azt mondta hogy kvázi megerőszakoltam.
2022. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Elvesztette a tekintélyét a szememben. Mindig is primitívebbnek tartottam azokat az embereket, különösen a férfiakat, akik évtizedekkel fiatalabb partnerrel értenek szót és tudják elképzelni azt társnak. Apám sem volt kivétel, egyszerűen szántam, ahogy azt a nőt kezeli pusztán azért, mert fiatalabb. Teljesen nevetséges volt, hogy elszállt az agya, miközben túl sok közös vonásuk sem volt a korból adódóan.
2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Èn apaként válás után soha sem fogom kitenni annak a gyerekeimet,hogy más nő lesz az életemben mert úgy érzem fájna nekik. De lehet h ezt csak èn gondolom. Viszont ha valaha egy nő neheztelne a gyerekeimre rögtön röpülne.
2022. febr. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kamasz voltam (13 éve), mikor apumnak lett egy fiatal barátnője. Én kifejezetten rosszul viseltem akkor, kiabálás, k*rv@zás, mosolyszünet, minden volt, még át is költöztem anyuhoz. Az az érdekes, hogy így visszagondolva nem a nővel és a korával volt gondom, hanem ahogy tálalták az egészet. Igazából egyik napról a másikra jelent meg a nő, egyik reggel ott heverészett a nappaliban, mikor apum otthon sem volt, betelepedett az életünkbe egy pillanat alatt. Zavart, hogy nem voltam beavatva a történésekbe, nekik egyértelmű volt, hogy majd én alkalmazkodom és minden úgy fog történni, ahogy ők (de lényegében apu) akarják. Mert szerintem egy ilyen helyzetben a szülőnek kellene valahogy megtartani az egyensúlyt az új pár és a gyerek/ek között, hogy egyik fél se érezze hanyagolva magát.

Végül apum szakított vele, és utólag sajnálom, hogy így alakult, azóta sincs párja. Viszont nekem apummal nagyon szoros lett a kapcsolatom, rájöttünk, hogy jó h*lyék voltunk, de már ez van, ő is változott, én is felnőttem.

És a sors iróniája, hogy az én párom is jóval idősebb nálam :D

28/L

2022. febr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!