Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne tényleg megszakí...

Érdemes lenne tényleg megszakítanom a kapcsolatot az apával?

Figyelt kérdés
Kitagadott és azt mondta soha többé nem kíváncsi rám, mert elmentem anya esküvőjére. Mindennek elhordott és elzavart mikor elmentem hozzá. Előtte nagyjából kijöttünk, de a beszélgetéseink 60-70%-át az tette ki, hogy azt hallgattam szidja anyát és a párját. Azt már előre megtiltotta, hogy elmenjek az esküvőre, azt mondtam nem is megyek, de valakitől visszahallotta hogy ott voltam. Érdemes lenne bocsánatot kérni vagy inkább hagyjam ha ő így beszélt velem? Mert eléggé hajlok az utóbbira, de persze szeretem is és hiányzik is.
2022. febr. 17. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Most hót komolyan, mit szeretsz azon aki ennyire szarba néz, és ennyire korlátozik?
2022. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%

10# ironizált, azon belül is megfejtést igényelne, de az már dupla csavar, nem megy :(

Tök jót írt egyébként.

2022. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
98%
Az nem irónia. És nem jókat, hanem magát viccesnek gondolva nagy parasztságokat írt.
2022. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%
14# De irónia. Nem tudom magát viccesnek gondolta-e, én megelégszem az iróniával. Semmi parasztság nem volt benne. Mivel irónia. De mondom, ész kellene a megfejtéshez, szóval hagyjuk ezt. Nem ér ennyit nekem ez a kérdés.
2022. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Már a legelső beszélgetésnél közöltem volna apámmal,hogy anyámat a szájára ne vegye. Kivétel,ha esetleg nagy bűnt követett volna el.

Én hagynám forrni a saját lebében. Oké,hogy neki fáj,de ennyire önző ne legyen már,hogy téged is eltilt anyádtól. Körülötte forog a világ,vagy mi?

2022. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen emberrel kár foglalkozni.
2022. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Szóval, végül beleegyeztél, hogy nem ész el arra az esküvőre, de titokban mégis elmentél, ráadásul ezt apád mástól tudta meg. Így akkor apád jogosan tekinti úgy, hogy számára igen fontos dologban elárultad őt, hazudtál neki. A kérdésedre írom, és a megbékélésért, hogy igen, érdemes lenne bocsánatot kérned. Függetlenül attól, hogy anyukád új esküvőjén neked is van helyed, ha úgy érzed. Egyébként érthető, hogy mindkét szülődnek szerettél volna megfelelni ennél a kiemelt eseménynél, jó gyerekük vagy. Ugyanakkor javaslom, légy belátással a kegyes hazugságodra, egyben apádnak a csalódottságára. És ha majd sikerül kibogoznod a gubancot, remélhetőleg közben apád is megérti, hogy a válásuk ellenére te nem csak őt szereted, hanem anyukádat is.
2022. febr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Eszedbe ne jusson bocsánatot kérni! Nehogy megalázkodj! Nem vagy a rabszolgája és nincs beleszólása abba, hogy hova mész. És hazudni is jogod van neki, ő bántalmazó. Valószínűleg nem most kezdte ezt a "karrierjét", csak vakfoltod van. Hát most kimutatta a foga fehérit.
2022. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Jobb most beszélni dolgokról míg lehet. Aztán egyszer csak azt veszed észre hogy már nincs tovább, meghalt.


Tisztázd le hogy ő egy mérgező apuka vagy csak anyudat nem tudja elengedni, de Téged szeret. Ego miatt egyik szülődet ignorálni... Inkább ne

2022. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!