Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül, akit a családja melegnek/leszbikusnak/biszexnek gondol, amiért régóta nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nagyon zavar, de azért meglepődtem meg hülyeségnek gondolom, érdekelne, hogy nektek van e ilyen sztoritok :D


Heteroszexuális nő vagyok. Volt egy pár éves időszak, amikor nagyon ritkán volt egy egy rövidebb kapcsolatom, sajnos rosszul választottam, hamar kiderült, hogy nem működik. Olyan 5 év telt el így, hogy volt 3 pár hetes kapcsolatom fiúkkal, azon kívül semmi. Elég érzékeny vagyok és sokáig gyászolok egy egy-két hónapos semmiséget is. Meg szerencsém sem volt. Tehát kb 5 évig voltam pici megszakításokkal szingli.


A szüleim meg a testvérem kérdezgette többször, hogy mi van a fiúkkal, én meg mindig mondtam, hogy semmi. Tesóm elejtett egyszer a szüleim előtt egy olyan megjegyzést, a gyerekének mondta, hogy xy (én) is megtalálom majd a megfelelő fiút...vagy lányt. Pedig sose volt coming out meg semmi, nem is szeretem a lányokat. Gondoltam meg akarja mutatni a gyerekének, hogy nem számít, ki milyen nemet szeret. Egy családi ebéden mondta nagymamám, hogy szerinte a nagybátyámnak van barátnője, de még nem mondta el. Apum meg mondta, hogy én se mindig mondtam el, hogy volt valakim. Ami nem igaz, oké ilyen viszonzatlan szerelmet meg szexkapcsolatot nem mondtam el, de párkapcsolatot igen.


Na aztán jött a nagy szerelem, egy férfi, 3 hete voltunk együtt, amikor bejelentettem külön külön anyumnak, apumnak, tesómnak. Anyum és apum első kérdése az volt, hogy fiú, vagy lány. Tesómnál már okosabb voltam és a nemét is elmondtam egyből :D Mondtam amúgy, hogy hetero vagyok, azt mondták, csak vicceltek, meg hogy azzal se lenne baj.


Az igazság az, hogy mivel én sokáig egyedül voltam, ezt nem tudták elhinni nekem, azt gondolták, biztos van kapcsolatom, csak nem akarom elmondani. És miért nem akarom? Mert biztos nő. Ez amúgy elég f.aszság, szerintem nem kell, hogy mindig kapcsolata legyen az embernek :D


Veletek volt már ilyen?


2022. febr. 27. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sokáig nem volt párkapcsolatom meg úgy kb semmi, mert ronda vagyok, aminek a család is rendszeresen hangot adott. Rengeteget hallgattam azt, hogy biztos leszbikus vagyok, közben meg állandóan beszólogattak valami olyat, aminek az volt a lényege, hogy nekem biztos, hogy f*szhiányom van.

Gusztustalanok.

2022. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok benne biztos, hogy annak gondolnak, de célozgattak már rá, szóval valószínű azt hiszik, pedig csak csúnya vagyok :(
2022. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Fel nem tudom fogni, milyen egy abortusz szökevény család az olyan, amelyik a saját gyerekének, testvérének állandóan a lelkébe gázol...? Hogy lehetnek emberek ennyire érzéketlenek, lelketlenek, üresek, primitívek - ráadásul a saját vérükkel, akit a legjobban kéne tisztelniül, szeretniük...?

Felfordul a gyomrom az ilyen ocsmány emberektől...

2022. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Fura, hogy ennyien írjátok ezt, nekem is sokáig nem volt kapcsolatom. Egyszerűen csak későn érő típus voltam, nem is nagyon érdekelt a "fiúzás" 17-18 éves koromig, pedig körülöttem akkor már minden lány rég csak ezzel foglalkozott. Én meg elvoltam a kis világomban, fociztam, olvasgattam, PC játékokkal játszottam... nem is vágytam kapcsolatra. Pedig nem voltam/vagyok csúnya, nem arról volt szó, hogy nem kellettem (volna) senkinek. Kb végzős gimis koromra változott ez meg. De senki nem hitte ettől, hogy leszbikus vagyok, vagy hasonló. Most 32 évesen férjem van és 2 gyerekem.
2022. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Én 40 elmúltam, van egy 18 éves gyerekem, 5 éve elegem lett, lemondtam a férfiakról, nem ismerkedem, nem megyek bele párkapcsolatba, semmilyenbe és nagyon jól érzem magam így.

A következő kérdés szokott elhangzani (férfiaktól) akikkel évek óta nem találkoztam és megtudják ezt: akkor a nőkre váltottál igaz?

Rohadtul idegesítő, hogy egyesek nem bírják megérteni, hogy nem kell párkapcsolat, sőt nem kell szex! Meg lehet lenni nélküle! Ha nincs pasim, akkor biztos nőm van! Idióták...

2022. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
15# Kérdezz vissza, hogy jól tudod-e, hogy a felesége előtt/után mikor neki fél évig nem volt barátnője akkor ő tényleg igaz, hogy férfiakkal csinálta? Hogy lettél újra heteró? :DDD Látom csak úgy ugrálsz a két nem között, ugye a fiúkat szereted jobban? Na ne félj, lenne vörös fej, az ilyen papucsállatka szinten ez a legnagyobb sértés.
2022. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!