Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha a környezetekben...

Mit tennél ha a környezetekben, mivel egyedül vállaltátok a gyereketeket, titeket leányanyának hívnának, a gyereketeket, meg zabinak?

Figyelt kérdés
Kiállnátok magatokért vagy pedig elsunnyognátok?
2022. márc. 1. 17:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
89%
Megkeresném az időkaput és hazajönnék a 21. századba.
2022. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

20# A leányanya is házasságon kívül szült.

A házasságon kívüli gyereket hívták még balkézről született gyereknek is.

2022. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
85%
Az a lényeg, hogy aki házasságon kívül született, az a zabigyerek, tehát függetlenül attól, hogy akitől, az nős volt-e vagy nem.
2022. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
#23: Mármint annak idején rájuk mondták, ugyebár. Ocsmány kifejezés, degradáló, megalázó. Remélhetőleg nem azért fogalmaztál így, mert te is használod ezt a kifejezést.
2022. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
13%

"annak idején rájuk mondták"

Elavulóban van, de még használatban.


"Ocsmány kifejezés, degradáló, megalázó."

Ha egyre kevésbé használják, akkor vajon miért vált ki belőled ilyen heves indulatokat ma, amikor egyre több gyerek születik (ráadásul tervezetten) házasságon kívül?...

2022. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
85%
És belőled miért nem vált ki érzelmeket egy szó, aminek az egyetlen célja egy gyerek megalázása?
2022. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
95%

Én egyedül nevelem a kislányom

Nem így terveztem,így alakult

De teszek rá mások mit gondolnak erről

Én nem szégyellem,sőt,büszke vagyok arra,hogy egyedül sokkal jobban élünk anyagilag is mióta csak ketten vagyunk

32/N

2022. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Jól kereső 30+ nőként nem érdekelne ki mit mond, de nyugodjon meg aki ilyen jelzőkkel jellemez arra én is fogok találni hasonló jellemzést. Senki se tökéletes.
2022. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel? Egy házas is lehet bármikor gyermekét egyedül nevelő, egyébként minden gyermeket zabinak tartanak, aki házasságon kívül született, mintha számítana bármit is. Nem számít, más mit gondol, persze rohadtul bántó tud lenni.
2022. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
89%
Elköltöznék Bugacpuszta alsóról
2022. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!