Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire avatjátok be a...

Mennyire avatjátok be a szüleiteket abba, ha alakul valami valakivel? Mikor érdemes beszélni erről? Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Eddig egy párkapcsolatom volt, de az ilyen barátságból alakult szerelem dolog volt. Ott ismerték a fiút és a szüleit is, nagyon nem volt mit bejelenteni. Most más a helyzet.

Van egy férfi, ismerjük egymást régóta. Már egy jó ideje beszélgetünk üzenetekben, volt, hogy hazahozott a suliból, vagy iskola után elvitt egy gyors ebédre. De ezeket azért randinak nem nevezném még...


Nem vagyok számára közömbös, jövő hétvégén szeretne elhívni valahová. Szívesen mennék. De nagy dobra se szeretném verni, mert lehet hogy 2 hét múlva ő un rám, vagy én rá... Szóval még igazából ismerkedünk csak.

De kicsivel idősebb. Nem sokkal, csak már dolgozik, én még gimibe járok. Ezért se tudnám sokáig titkolni, mert a szüleimmel élek és azért belelátnak a napjaimba.


2022. márc. 13. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Én annó elmondtam anyámnak, hogy ismerkedek valakivel, még nem történt semmi komoly, de nem szeretnék hazudni.


Aztán amiatt a pasi miatt hazudtam a legtöbbet a szüleimnek. De ez már más történet. Szerintem elmondhatod. Ez szerintem táplálja a bizalmukat irányodba. Sokkal jobban szeretném, ha a gyermekem őszinte velem.

2022. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem már most is beszélhetsz róla a szüleidnek,lassan adagold az információkat.Ha komolyabbra fordul a kapcsolat akkor meg ráérsz bemutatni,akkor legalább nem ér5i őket majd váratlanul.
2022. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy az anyám ilyenkor átmegy nyomozóba, mindent tudni akar az illetőről.

Mi a teljes neve, hol tanult, mit dolgozik, hogy hívják a szüleit, mi a szüleinek a foglalkozása. Hol lakik, milyen autóval jár stb.

És ismerik, így egyből tudni fogják azt is, hogy idősebb.

2022. márc. 13. 16:13
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Anya, idősebb ez a fiú, de felelősen fogok viselkedni és ha majd ott tart a dolog, akkor elmondom neked is. Bízz bennem!
2022. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
4. Nem rosszbol irom esküszöm, de én is lány vagyok, es jártam már ilyen cipőben, az ilyen anyukakat nem lehet csak ennyivel "le rázni" vagy "megnyugtatni" Pl az enyémnek se volt ez elég.
2022. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Amíg otthon laktam, nem mondtam el nekik semmit, mert úgyis csak megtiltották volna.

Utána anyám tudott arról, ha jártam valakivel, a szexkapcsolatokról nyilván nem számoltam be neki. Bemutatni csak vőlegényt, férjet.

2022. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát meg itt férfiről van szó inkább, nem fiúról.

Szóval nem akarok előre balhét.

2022. márc. 13. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak ha kezd komoly lenni.
2022. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

5-ösnek van igaza. Ebből következik, hogy nem kéne elmondanod.

Hány éves a férfi? Gyanítom nem 19 vagy 20 éves és ezért fő a fejed.

2022. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
32, én meg 17.
2022. márc. 13. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!