Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire avatjátok be a...

Mennyire avatjátok be a szüleiteket abba, ha alakul valami valakivel? Mikor érdemes beszélni erről? Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Eddig egy párkapcsolatom volt, de az ilyen barátságból alakult szerelem dolog volt. Ott ismerték a fiút és a szüleit is, nagyon nem volt mit bejelenteni. Most más a helyzet.

Van egy férfi, ismerjük egymást régóta. Már egy jó ideje beszélgetünk üzenetekben, volt, hogy hazahozott a suliból, vagy iskola után elvitt egy gyors ebédre. De ezeket azért randinak nem nevezném még...


Nem vagyok számára közömbös, jövő hétvégén szeretne elhívni valahová. Szívesen mennék. De nagy dobra se szeretném verni, mert lehet hogy 2 hét múlva ő un rám, vagy én rá... Szóval még igazából ismerkedünk csak.

De kicsivel idősebb. Nem sokkal, csak már dolgozik, én még gimibe járok. Ezért se tudnám sokáig titkolni, mert a szüleimmel élek és azért belelátnak a napjaimba.


2022. márc. 13. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, kicsit idősebb nálad és már dolgozik. Nem sokkal idősebb, csak majdnem kétszer annyi. 😀😀😀
2022. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Regen eleinte elmondtam anyamnak hogy hova megyek es hogy randim van de aztan sokszori csalodas es kikosarazas utan ugy voltam vele hogy csak akkor mondom el ha majd alakul is valami. Az elso randinal sok minden eldolhet es nagy esely van ra hogy nem lesz masodik.


Szerintem csak akkor mondd el ha a tudod mik a ferfinak a szandekai es ugy alakul hogy kapcsolat lesz az ismeretsegbol. Ez csak a szemelyes velemenyem de szerintem nem csak kicsivel hanem sokkal idosebb nalad. En 32 leszek iden en ha egyedulallo is lennek akkor legalabb 20 eves no az aki szoba johetne de az is surolja az also korhatart nalam, annal fiatalabb tuti hogy nem.

Sogornom olyan idos lesz hamarosan mint te de el nem tudnek kepzelni ilyen idos lannyal egy kapcsolatot.

Szerintem aki osszejon egy tini lannyal ilyen idosen az nagyon desperate es nem talal korban hozza illo not.


A

2022. márc. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, hát a kicsit idősebb nálam az azt jelenti az én fejemben, hogy te 16 és ő mondjuk 20. Ez így teljesen más felállás. Tiniként két ilyen korú pasi is megkörnyékezett, de csak egy újabb trófea lettem volna számukra. Ahhoz meg én akkor még túl komolyan vettem a dolgokat, így amikor kibújt a szög a zsákból, nemet mondtam és egyik alkalommal csoda, hogy nem erőszakolt meg a végén. Nyilván könnyű 28 évesen utólag okos lenni, de azért légy résen!
2022. márc. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kovpet ***** válasza:
21%

"anyám ilyenkor átmegy nyomozóba"


Na, itt az eredménye ennek a nevelésnek, 17 vs 32.

Amúgy nem biztos, hogy gond a nagy korkülönbség, nem azért mondom, csak ésszel, ha akármi történik, ne vedd a szívedre, kérdező.

2022. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit idősebb! Hát bszki, ez akárhogyan is nézem 15! év, NEM kicsit idősebb.


Ne mondd el, bár ők - veled ellentétben - tudni fogják, hogy 99%, csak a pncd kell a pasinak. ;)

2022. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként én bevatom őket, mert mit titkolózzak? Bár azért olyan sgghlye naiv nem voltam, mint te, hogy gimisként egy 32 évessel szexeljek - mert neki nagyon nem kellesz másra, hiszen te még gyerek vagy (jogilag, anyagilag, élethelyzetedet tekintve).


Jó, vesz neked ezt-azt, mert megteheti, de ennyi, aztán majd, miután rádunt összejön egy komoly nővel - bááár, aki ilyen idősen akkora lúzer, hogy csak tinilányokat képes összeszedni...

2022. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!