Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki nem jon ki...

Van itt olyan aki nem jon ki a gyerekével? Nem tudja elviselni a személyiségét? Valahogy nem illenek össze?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 02:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Van. Én és az anyám.
2022. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Mi se nagyon passzolunk össze a gyerekemmel
2022. márc. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Idegesítenek a dolgai. Viszont vannak más jó tulajdonságai, szerencsére, és ragaszkodik nagyon. Ahogy nagyobb, könnyebb vele.

A másik, ő jobban beleillik a képbe, nincsenek fura dolgai.

2022. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Szintén én és az anyám. Apámat utálja, és mivel teljesen rá hasonlít a személyiségem, ezért engem is.
2022. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én és az anyám. Nem tudom, hogy tudtam én a gyereke lenni. Teljesen más a személyiségünk.
2022. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
"Anyám és én" jelenség szintén. Anyám egy erős, erőszakos, kemény nő. Ugyanakkor azért van egy csomó nagyon pozitív jellemvonása is. Én pszichés beteg vagyok, sztem nálam jött ki a család összes hülyesége (extrém érzékenység, szorongás, depresszió, stb. stb.). Nagyon nem olyan vagyok, mint a többiek és ezt nyilván nehéz tolerálni.
2022. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Még egy pont az "anyám és én" figurára.

Soha nem bírt elviselni, (a tesómnak meg a seggét nyalta, vele nyilván kompatibilisek).

Én akár anyu bármelyik húgával, akár egy idegennel jobban kijövök, mint vele.

2022. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Milyen érdekes, hogy az anyám és én valaszolók egyértelműen az anyában látják a hibát....
2022. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

8

Milyen érdekes, hogy sokadszori olvasásra sem látok ilyet, hogy bárki is az anyját hibáztatná. Egy-egy sor van leírva, hogy mi miatt gondoljuk, hogy nem vagyunk kompatibilisek.


De neked és más hasonló extrém egyszerű embereknek könnyebb a "szent anyaságban" gondolkozni.

2022. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy meg a kérdés ez volt: "Van itt olyan aki nem jon ki a gyerekével?". Erre az én és anyám épp nem válasz, de ne zavarjon, nyilván annyira komplex vagy, hogy az értelmező olvasas már nem fért beléd...
2022. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!