Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki nem jon ki...

Van itt olyan aki nem jon ki a gyerekével? Nem tudja elviselni a személyiségét? Valahogy nem illenek össze?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 02:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
10 És akkor mi van, ha tényleg az anya a hibás, ő nem tud normális ember lenni? Ja persze, ilyen nem létezhet, minden anya tökéletes, csak azok a kibas*ott kölykök, mi?
2022. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
27%

12!


Neked valóban komyol problémáid vannak az értő olvasassal. Hol írtam olyat, hogy ilyen nem letezhet? Simán van olyan is. Sőt, olyan is, hogy az apjával nem jön ki a gyerek vagy fordítva. Csupán egy megállapítás volt q kommentek alapján, hogy itt úgy tűnik csak anyaban lehet a hiba. Apaban, gyerekben nem

2022. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

10

Én írtam a 6-ost és a 9-est.


Akkor a 6-os még egyszer. Szerintem olvasd úgy, mintha felnőtt ember lennél. És ne idézz úgy, hogy csalsz!! Alapvető erkölcsi dolog. Tudod, hogy úgy jelölik, hogy ha kihagysz vmit az idézetből, hogy három pontot tesznek?


"Anyám egy erős, erőszakos, kemény nő. Ugyanakkor azért van egy csomó nagyon pozitív jellemvonása is. Én pszichés beteg vagyok, sztem nálam jött ki a család összes hülyesége (extrém érzékenység, szorongás, depresszió, stb. stb.). Nagyon nem olyan vagyok, mint a többiek és ezt nyilván nehéz tolerálni."


Az, hogy erőszakos, kemény, az így van. Életében rengeteg ember mondta, hogy így van. Ez egy ténymegállapítás. Utána írtam, hogy van egy csomó pozitív dolga is. Abba meg hogy lehet belekötni, hogy nem vagyok olyan, mint a többiek? :)


Te nagyon elborult elméjű lehetsz, talán még jobban, mint én, aki leírtam, hogy pszichés betegségeim vannak.

2022. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12%

14!


Pontosan idézetelek:

Első mondatod: "Anyám egy erős, erőszakos, kemény nő."

Utolso: "Nagyon nem olyan vagyok, mint a többiek és ezt nyilván nehéz tolerálni."

A három pont akkor kell, ha a szövegből nem egy teljes momdtot idéz valaki, pl esetedben : " Én pszichés beteg vagyok..."


Az én elmémmel semmi gond nincs.

2022. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

15

Dehogyis! Jó ég, még soha nem vetted észre, hogy egy bizonyos típusú zárójel(ek)be három pontot tesznek, ha egy ÖSSZEFÜGGŐ szövegből kivesznek akármennyit?! Akár egy szót, akár oldalnyi szöveget. Így jelzik, hogy nem idézik a teljes szöveget. Te szándékosan torzítasz!


De hülyékkel nem fogok a továbbiakban vitakozni.

2022. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15%

Oh, már oda jutottunk k, hogy hulyezel? Hm... Nos, megertem anyádat.


Idézés szabalyai: [link]


Téma veled, kedves butuska egomanias pszichés beteg hozzaszolo, lezarva. Valóban, helyekkel nem vitáznak, örülök, hogy beismerted magadról a nyilvánvaló tényt.

2022. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyes vagyok. Biztos én vagyok a hibás mert hat hetesen nekivágott az ágynak. A nagyszülő szedett ki a kezéből. Ja igen mert bszni szeretetet csak a gyerekeket nem bírta. Lett is neki négy. O sem tudja miért.
2022. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

11

Igen, szülőköz szólt a kérdés, de ha már én mint gyerek tudom, hogy anyámmal ki nem állhatjuk egymást, akkor szerinted ő más véleményen lenne, ha ideírna?

2022. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%

19!


A nem jönnek ki jól és a ki nem állhatjuk egymást még véletlenül sem egymás szinonimai.

Mi nem jövünk ki jól a gyermekemmel, mert totál más személyiség mint én. Ettől még szeretjük egymást.

2022. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik gyerekem nagyon nehéz természetű. Sok a vita köztünk. De mi hasonló természetűek vagyunk.

Velem sem jött ki az anyám, de mi teljesen különbözőek vagyunk.

Apám hasonló, mint én. Szamomra kibírhatatlan.

2022. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!