Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ezért haragszan...

Normális, hogy ezért haragszanak a szüleim?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az én politikai meggyőződésem meglehetősen eltér attól, amit a családom többi tagja képvisel. Emiatt volt is már veszekedés, nem egy, és én úgy vagyok vele, hogy inkább rájuk hagyom a dolgokat, ha nem lehet békésen vitázni.


Most viszont, hogy közeledik a választás, mindenképpen meg akarnak győzni, hogy április 3-án az általuk preferált pártra húzzam be az x-et.

Tudom, hogy a szavazófülkében egyedül vagyok, de akkor sem akarok hazudni nekik. De így meg megy az állandó szurkálódás-érzelmi zsarolás.


Nagyon bánt, hogy a politikai állásfoglalás (ideiglenesen) ennyire fölülírja a családi szeretetet.


Van valaki hasonló helyzetben? Hogy kezelitek?

Inkább hazudtok vagy vállaljátok a konforntációt?


Ja igen, még annyit, hogy 18 éves vagyok, és még a szüleimmel élek.


(Direkt nem írom le, hogy ki melyik pártot támogatja, mert szerintem ez teljesen irreleváns kellene legyen a családon belül.)



2022. márc. 30. 14:52
1 2
 11/19 kovpet ***** válasza:
92%

"És mi van, ha nem engedi, hogy bemenjek a szavazófülkébe?"

"Vagy leellenőrzi, hogy melyik helyre ikszeltem, vagy bemegy utánam a fülkébe."


Ilyeneket nem lehet tenni. Egyiket sem.


"Képes lenne összverni engem a szavazóbizottság előtt"


Ez meg azonnali rendőri intézkedést vonna maga után, bekerülne az újságokba, híradókba, ennyire azért kevesen betegek, hogy ezt meg merjék húzni.

2022. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
9-es vagyok. Vagy nem engedi, hogy én töltsem ki szavazóívemet. Hanem helyettem ikszeli be.
2022. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Mégis, hogy ikszelné be helyetted? Voltál te már egyáltalán szavazni, tudod, hogy zajlik az egész?
2022. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
13: Elveszi tőlem és helyettem beikszeli. Vagy leellenőrzi, hova ikszeltem. Vannak ilyen szülők
2022. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy nem kapod keg a lapot előre? A szavazóhelyiségbe meg egyedül mehetsz be?

Mégis, hogy????

2022. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Simán képes lenne összeverni, kitagadni a szülőm, ha nem arra szavazok, ami neki tetszik.
2022. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy fogalmad sincs az egész szavazás menetéről, mit erőlködsz?


Elmentek egyútt szavazni. "Persze anya, xy-ra szavazok ahogy te is".


Szavazólapot megkapod, egyedül mehetsz be az elfüggönyözőtt fülkébe.


Beikszeled y-t, leadod a lapot, kinn meg mondod, hogy minden oké volt, xy-ra szavazat leadva.


Mit nem értesz ezen? A szavazás nem a mónika show, hogy ha nem tetszik amit írsz, összevernek, meg bemennek veled ellenőrizni.

2022. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
17: Nem ismered őt. Nagyon agresszív. Ha bemegyek a fülkébe meggyanúsítana, hogy azért mentem be, mert nem arra szavazok, ami neki megfelel.
2022. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kovpet ***** válasza:
100%

"Ha bemegyek a fülkébe"


Ahhoz, hogy szavazz, muszáj bemenned és csak egyedül mehetsz be.

2022. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!