Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak hogy külföldre szeretnék menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy nagyon de nagyon ellene van a dolognak, próbáltam normális hangnemben közölni vele, orditozas lett a vége.Hogyan tudnám ezt mégis elmondani neki?

2022. ápr. 8. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

10.-re.


Igaz, én is ismertem olyan személyt, aki Dubaiban volt edző.

Majd 10 évig volt kint a Tamás. És nem volt prosti!

2022. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már tud róla nem ha kiabálás lett a vége?
2022. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükséged az engedélyére. Szerintem ne is közöld vele, csak lépj le.
2022. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul vagy bármilyen más idegen nyelven amit az anya is beszél.
2022. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hogy válaszoljak néhány kérdésre is: 24/f , beszélek folyékonyan angolul, szerbül,horvátul és jól beszélek németül. Igen tud róla, mivel már szóba jött, részben miattuk is mennék ( anyagilag tudnám őket segíteni),mivel nem túl jó a megélhetés. Csak egyszerűen ha fel jön témába a dolog akkor azonnal kiabálás, pukkadás van.
2022. ápr. 11. 09:01
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyi nyelven beszélsz, legyél tolmács vagy műfordító. Ahhoz el sem kell menned otthonról.
2022. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!