Mi csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Ne a címből ítéljetek, csak le akartam rövidíteni és kérlek olvassátok el!


Van egy fiú, akinek elváltak a szülei és sok ideig felváltva nevelték, viszont az anyja egyre többet ivott és bántotta őt. Egyik pillanatról a másikra az apjához került. Ott az apa és az apa és az ő édesanyja él(mamahotel). Sokat dolgoznak, az apa feszült, ideges. Veszekednek, kiabálnak és később verik a gyereket. Rossz minták, szörnyű környezet. A fiú felcseperedik, realizálja a problémákat és elmenekül a rendőrséghez, ideiglenes elhelyezés egy gyermekotthonban, aztán az anya testvére vállalta őt.

Az a vagyok én.


Családba fogadtuk. Ez egy éves ,,szerződés’’ Még nem járt le. Eleinte jó volt, de mi pár hónappal később jobban szerettük volna vissza az előző állapotot, a saját gyerekeinkkel. A fiút a (anya felöli)nagymamájára bíztuk. A fiú nagyon segítőkész, a nagypapája már beteg, így örültem is, hogy segít nekik valaki.

Engem és a férjemet, viszont valamiért nem szeret már. Az unkatestvéreivel szokott találkozni, de ha mi is ott vagyunk velünk már ridegen kommunikál. Először megértőek voltunk, viszont mi sem akarunk igazán többet ennél.



2022. ápr. 10. 19:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom.Lehet az a baja hogy ti befogadtátok majd pár hónapra rá lepasszoltátok a nagymamájához?Egyébként már kisgyerek korban megtanítjuk a hogy ha befogatunk egy élőlényt legyen az ember vagy állat azt nem passzoljuk le csak úgy valakinek.(Pláne ha még szerződés is van rá.)
2022. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Hm. Mit csodálkozol?

Ennek a szerencsétlen gyereknek 0 állandóság az életében, mindenki hitegeti, majd mindenki passzolja tovább mint valami használt cuccot, amit nem lehet kidobni..

2022. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Kidobtátok és nem kedves. Vajon miért? Ez teljesen érthetetlen.


(Amúgy vajon hány ember passzolná le a saját gyerekét, ha lehetne? Hmmm)

2022. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
tehát kidobtátok gyakorlatilag mint egy megunt állatot, és csodálkozol hogy nem bírja a fejeteket? Nektek csak egy játékszer volt, amire ráuntatok. Lecartátok mekkora kárt okoztok a gyerek lelkében.
2022. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora jó fej vagy! Kidobod mint a szemetet a nagyanyjához és csodálkozol hogy nem szeret. A helyében le is köpnélek az biztos.
2022. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ebben mi a emglepő ezek után, érthető tőle.
2022. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Biztos úgy van vele, ha ti is lemondtatok róla, akkor ti sem szeretitek őt. Akkor neki miért kellene ezek után jópofizni veletek? Gondolom senki terhére nem akar lenni, titeket is kerül, ha már lepasszoltatok...
2022. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan nem érted? Kib.sztátok szerencsétlen gyereket pár hónap után. A gyerek gyerek, de nem hülye, hogy ne fogná fel, mi történik körülötte.
2022. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mondd hogy kamu a sztorid, ennyire embertelen senki nem lehet mit ti a gyerekkel...
2022. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
"Családba fogadtuk. Ez egy éves ,,szerződés’’ Még nem járt le. Eleinte jó volt, de mi pár hónappal később jobban szerettük volna vissza az előző állapotot," Talán emiatt?
2022. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!