Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák ti nem lennétek mérgesek...

Anyák ti nem lennétek mérgesek emiatt?

Figyelt kérdés
A lányom ilyen “elit” suliba jár, itt még a rossz tanulók is strébernek számítanának egy sima suliban. A lányomnak nagyon jó az átlaga, és emiatt büszke is vagyok rá, de ő humános beállítottságú, olyan kedves, empatikus, aranyos lány. És sikerült pont a reálos kocka osztálytársával összejönnie. Ő az egyetlen aki fizika fakultációra jár az osztályból. Ha megkérdezed fejből tudja a Hold-Föld becsült távolságát, meg ilyesmi. Jó, belátom hogy aranyosan néz ki, fiatalon én is a hasonló srácokra buktam külsőre. De ők tűz és víz, a lányom utálja a fizikát 3,83ra áll belőle. Nem tudom elképzelni hogy ez hosszútávon működni fog, és nem akarom hogy a lányom összetörjön emiatt. Próbáltam neki ezt óvatosan elmondani, de szerintem megbántottam…

2022. ápr. 16. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen igazat adok neked, ha a lányod legalább 3,83952-re állna fizikából, egész más lenne a helyzet. Optimálisabb, mindenképp. Szerintem nyugodtan szabotáld ezt a kapcsolatot, miféle házasság lenne ebből 19,2654 év múlva?
2022. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
😂 Napi trollolo kérdés ugye?
2022. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

És miért is szólsz bele? Miért kellene úgy élnie, ahogy szerinted jó? Miért nem dönthet ő maga a saját életéről?

Én mindig reálos voltam, most is könyvelőként dolgozom, sose érdekelt az ezotéria, meg a hasonló dolgok és világ életemben igazi jókislány voltam. A párom pedig teljesen más mint én. Ő vadászni jár, világot látni, békefenntartó volt több misszióban, érdekli és hisz az asztrológiában, stb. És remekül megvagyunk, folyamatosan tanulunk egymástól.

2022. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek kérdező, nincs is kínosabb, mint amikor benyitsz a lányod szobájába és a pasija épp befele tolja és te hirtelen nem tudod a Föld-Hold távolságot fejből
2022. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Azt nyilván te is tudod kérdező, hogy a srác nem matekozni szeretne a lányoddal, hanem ölelni, csókolni, simogatni, a punciját nyalni, és mindenféle pózban keményen megdugni.


A különbségek csak izgalmasak egy kapcsolatban. Legalább lesz miről beszélgetniük. Két kocka halálra unja egymást, vagy még rosszabb, versengenek.

2022. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A srác jó fizikàból. Tudja , hogy az ellentètek vonzàk egymást. Te meg buta vagy hogy ennyit sem tudsz. Nyugi ők nem tanulni fognak együtt 😉
2022. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Most eszembe jutott, hogy az egyik szobatársam pont fordítós, a pasija meg szoftverfejlesztő. :D
2022. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
igazad van kérdező, de én azt is megtiltanám a helyedben hogy hasonló emberekkel barátkozzon. Keress neki te barátokat, túl butának tűnik hogy maga döntse el kivel érzi jól magát.
2022. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom elképzelni hogy ez hosszútávon működni fog, és nem akarom hogy a lányom összetörjön emiatt."


Ha jól értem, a lányod gimis, ezeknek a kapcsolatoknak a nagyrészéből hosszútávon nem lesz semmi. Ettől még érezhetik jól magukat együtt, tapasztalatot szereznek, és a személyiségük is fejlődik tőle. Ne akarj beleszólni a lányod párválasztásába, mert azzal csak ellököd magadtól, és a végén akkor sem fog hozzád fordulni, amikor tényleg szüksége lenne a tanácsodra, az érzelmi támogatásodra, vagy másmilyen segítségedre.

2022. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nos ezt vajon egy felnőtt ember írta? Mert a felnptt ember tudja hogy nems zabad két ember dolgába beleszólni.
2022. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!