Hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Anyám linzert sütött és mondta, hogy mennyire elfáradt, ezért mondtam neki, hogy majd én összeragasztom tanulás után (államvizsgára készülök) lekvárral.

Tanulás közben szünetet tartottam, ezért gondoltam, hogy akkor elkezdem pihenés gyanánt. Amikor megláttam, hogy egy fél Európának elegendő adagot sütött, mondtam neki, hogy lehet ma csak a felét csinálom meg, mert kell még tanulnom. Erre úgy felkapta a vizet, hogy akkor én most azonnal hagyjam abba és menjek onnan és hogy én idegbeteg vagyok (mindezt üvöltve). Rosszul esett, majd a nap végén így félvállról közömbös stílusban odanyögte nekem, hogy “bocs”.

Ez húsvét előtt történt, de konkrétan hozzá se akarok szólni és borzasztóan megsértett. Milyen anya az ilyen, aki leidegbetegezi a saját kölykét, mert nem ragasztja össze azt a nyomorult süteményt???

Te mit gondolnál?? Ugye, jól gondolom, hogy az ilyen nem is szeret?



2022. ápr. 24. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Biztos szeret, csak lehet alapból elfáradt a sok sütés főzéstől és bele élte magát, hogy a lekvár már nem az ő gondja lesz 😀 Aranyos vagy, bár minden anya ennyire lenne gonosz a gyerekével.
2022. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
A hiba föleg benned van!
2022. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Hű, nem 10, hanem 20 perc lett volna?
2022. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy inkabb benned #2, ha szerinted egy normalis szulo igy beszel a gyerekevel.
2022. ápr. 24. 19:16
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Mit kell ezt így felfújni?

Rosszul reagálta mondta este ,hogy bocs aztán jólvan. Amugy meg te is azt mondtad neki ,hogy megcsinalod es nem csinaltad meg.

Nők.....😂

2022. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, amugy vegul megcsinaltam. Azert nektek is eleg bizarr szuleitek lehetnek, ha szerintetek ez normal is. Szomoru.
2022. ápr. 24. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Húsvét már rég elmúlt, gondolom ti is megbeszéltétek! Ennek mi értelme van?

A linzer sütése eleve szívás, hiszen 2 réteg sül. El nem tudom képzelni, hogy 60-80db-ot, ami kenésre 1/2 óra, abból minek hisztit csinálnod.

2022. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Na látod ügyes vagy szivecském,nem volt olyan nagy dolog az.
2022. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de ti mindketten idegbetegek vagytok.
2022. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Mi vagyunk bizarrak, amikor te nem beszélsz Húsvét óta az anyáddal egy vihar a biliben miatt.

Egy játszmázós, pszichopata, mérgező család vagytok.

2022. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!