Hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Anyám linzert sütött és mondta, hogy mennyire elfáradt, ezért mondtam neki, hogy majd én összeragasztom tanulás után (államvizsgára készülök) lekvárral.

Tanulás közben szünetet tartottam, ezért gondoltam, hogy akkor elkezdem pihenés gyanánt. Amikor megláttam, hogy egy fél Európának elegendő adagot sütött, mondtam neki, hogy lehet ma csak a felét csinálom meg, mert kell még tanulnom. Erre úgy felkapta a vizet, hogy akkor én most azonnal hagyjam abba és menjek onnan és hogy én idegbeteg vagyok (mindezt üvöltve). Rosszul esett, majd a nap végén így félvállról közömbös stílusban odanyögte nekem, hogy “bocs”.

Ez húsvét előtt történt, de konkrétan hozzá se akarok szólni és borzasztóan megsértett. Milyen anya az ilyen, aki leidegbetegezi a saját kölykét, mert nem ragasztja össze azt a nyomorult süteményt???

Te mit gondolnál?? Ugye, jól gondolom, hogy az ilyen nem is szeret?



2022. ápr. 24. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is a halálom, amikor a gyerekek segítenek főzni, de alapból lassabbak, mint én, majd a meló felénél megunják, és megkérdezik, hogy befejezem-e.

Magyarul ugyanúgy dolgozom vele, és még lassabban is készül el. A fél segítség nem segítség.

2022. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy nem szeret! Sőt máglyára vele!!🤦
2022. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Egyik kutya, másik eb!
2022. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
13%
Megfejeltem volna.
2022. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az iylen.
2022. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Blablabla.. Tini rinya
2022. ápr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, még jó, hogy én normális vagyok és a párom is.
2022. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Titokban megettem volna a felét hehehe
2022. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!