Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy édesanyámm...

Mit csináljak, hogy édesanyámmal javuljon a kapcsolatunk a leírottak alapján ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

21 éves leszek a nyáron. Lassan 7 hónapja vagyok kapcsolatban a jelenlegi párommal. Édesanyám állandóan minősítget, hogy kihasznál, meg, hogy csak" arra "kellek neki és, hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokáig tartani.Pedig én nem ezt érzem, mert bármi van egymással megtudjuk beszélni és, ha úgy van akkor segít is bármiben, és számíthatok rá és viszont is így van . Édesanyám nem mondja ki, de ő azt szeretné, hogy mi szakítsunk, azt veszem ki a szavaiból . Szó szerint lekurv.zz és lerib.ncozz, egyszer azt is mondta, hogy ő nem tekint már rám a lányaként. A szüzességem 18 éves koromban vesztettem el, 2 évig jártunk együtt az exemmel anno.Szerettük egymást nagyon . Nem mondtam el neki, mert ő házasság előtt tiltja az ilyeneket, életemben eddig 3 barátom volt a mostanival együtt, de még egyikkel sem hagyott még együtt sem aludni .

Egyszer megtalált egy óvszert a táskámban, 1 hétig nem szólt hozzám. Mindennek lehordott. Azóta kb. mindennap valami megjegyzést tesz rám . Amióta élek sosem jártam el bulizni gyakran , kb. :2 kezemen megtudom számolni, hogy hányszor voltam ilyen bulis helyen. Nem iszok, nem cigizem, nem drogozom. Amikor el is mentem az első szava az volt, hogy ne kurv.skodjak. Sehova se mehetek el, úgy, hogy nem szólna be,barmit teszek én egy kurv. vagyok. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy ezek a cirkuszok megszűnjenek köztünk, mert kb. mindennap sírok ez végett, hogy ennyire minősít, és semmi rosszat nem teszek és tettem, hogy ennyire minősítsen. 21/L



2022. máj. 15. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Költözz a párodhoz, vagy vegyetek ki együtt egy szobát valahol, anyád nem szeret téged. Ha a párod nem akar veled együtt élni, egyedül vegyél ki szobát. Nem szabad azzal mérgezned magad, hogy ilyen gonosz embernek kiszolgáltatva élsz.
2022. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Párom szeretne velem együtt élni és támogat is mindenben. De még sajnos nem rendelkezünk olyan nagy anyagi háttérrel, hogy megengedhetünk magunknak egy külön lakást.
2022. máj. 15. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az albérletnek pont ez a lényege, hogy nem kell több millió félretett pénzednek lennie. Ha van egy biztos munkád akkor költözz el.
2022. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell külön lakás, vegyetek ki egy szobát. Ha lakásra vártok, sosem fogtok együtt élni. (lehet ám kifogás is, hogy csak akkor él veled együtt, ha majd lakásra gazdagodtok...)
2022. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs a párommal probléma, hanem anyámmal van. Mikor itt van nálunk a párom meg akkor is teszi a 2 értelmű megjegyzést.
2022. máj. 15. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
te meg elutasítod az elköltözést, akkor viseld el. Anyádon NEM lehet változtatni, a te helyzeteden meg te nem akarsz változtatni. Hárítod a megoldást. Akkor így fogsz élni.
2022. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyád tart el, nincs jövedelmed?
2022. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van jövedelmem, de nem olyan egyszerű a mai világban...
2022. máj. 15. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Vagyis így msot egyszerűbb akkor?
2022. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Minden vesztes talál egy problémát a megoldásra. Minden győztes talál egy megoldást a problémára.
2022. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!