Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg édesanyámat...

Hogy győzzem meg édesanyámat az együttalvásról? Többi lent

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. A barátommal már hónapok óta együtt vagyunk.

Azt megengedi, hogy egymásnál töltsük napokat, csak aludni haza kell jönnöm.

Tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogyan lehetne megpuhítani?

Tudja, hogy nem vagyok szűz, és tudja, hogy felelősségteljesen tudok védekezni. Mi lehet a baj?


Köszönöm, ha segítesz :)



2021. márc. 16. 07:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

18 vagy nem szólhat bele csak véleménye lehet..

nőlj már fel!

nem rángathat haza ennyi idősen..

2021. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

#1-nek megszólaltak a negatív élményei :D

Figyelj, kedves kérdező: itt nem azzal van a baj, hogy TE nem tudsz felnőni, hanem azzal, hogy édesanyád nem tudja elfogadni, hogy felnőttél, nem tud elengedni, és az, ha már 1 napot nem otthon alszol, hanem valakinél, aki akár a jövőd is lehet, már egy elszakadás lenne tőle. Beszélj vele, mondd el, hogy tudsz vigyázni magadra, és mondd, hogy neked nagyon jó lenne, ha legalább egyszer megengedné.

Ez a legfontosabb, hogy egyszer történjen ilyen, onnantól már könnyebben fog menni.

2021. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Beszélj vele és kérdezd meg hogy miért kell ezt.

Mond el neki hogy megbízhat benned, és akár tudja akár nem mond neki hogy felelőség teljesen tudsz védekezni.

2021. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

"Anya, amitől tartasz, hogy megtörténik, azt nappal is lehet csinálni, nem kell hozzá éjszakának lennie egyrészt, másrészt pedig felnőtt vagyok."

Ezután bejelented, hogy ott alszol és kb. mikor jössz.

2021. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy kamu kérdés, ugye?
2021. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

Én nem kerülgetném a lányom kanját a saját házamban,a fürdőben ott lenne a vadidegen meg aludni se tudnék ahogy kezeli lányomat.

Mert tulajdonképpen ez a fiú egy senki, a tini szerelmek 99% megszakad,akkor lenne más helyzet ha tényleg komolyan gondolja eljegyzés vagy valami,illetve biztos családi háttér

2021. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
De miért akarsz édesanyáddal aludni?
2021. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
6- mindenki egy ilyen "senkiként" kezdi a kapcsolatot, nem az eljegyzéssel szokott indulni az ismerkedés !!
2021. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Vallás? Ha vallásosak vagytok akkor haza kell menni. Nincs más lehetőség az esküvőig.
2021. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

8-as

Manapság azt vettem észre hogy a tini lányok a pasijukat beköltöztetik a szüleikhez. Nem tudom biztos én vagyok a beteg konzervativ, de szerintem már-már morbid hogy a parazita fiúra főznek a kivánsága szerint, a fürdőben kerülgetik,sőt van amelyikre már a lány anyja moss is, aztán 1-2 év után jön a kövi pasi akit szolgálni kell a lány szüleinek.

Pedig a fiúcskának a lány úgyse lesz életre szóló partnere, tehát egy senki.


Nem vagyok konzervativ, engedném a lányomat menjen ha mindenképpen akar de azt ne várja el hogy a kanját tinikori alkalmi partnerét beköltöztessem a házamba, 1000 ből 1 gyerekkori szerelem szokott megmaradni, én meg senkit nem támogatok. Ha komolyan gonodlják költözzenek össze, vagy a fiú oldja meg, elvárható hogy életképes partnere legyen a lánynak , ne nekem kelljen a kisfiút pátyolgatni.

2021. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!