Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok kezdeni anyukámmal?...

Mit tudok kezdeni anyukámmal? Megint én vagyok a rossz, pedig nem csináltam semmit.

Figyelt kérdés

Lesz egy kiállítás, ahol az én általam készített kép is helyet kap.


Múltkor a barátom elmesélte ezt a szüleimnek, azzal a céllal csak, hogy milyen büszke rám/milyen ügyes vagyok.


Apám erre megkérdezte, hogy mikor lesz a kiállítás, mondtam neki, hogy 27-én, este.

Következő nap felhívott, hogy vett ki aznapra szabit, eljön és megnézi.

Mondtam neki, hogy nem kellett volna ezért szabit kivennie, nem nagy kunszt, meg ha nagyon érdekli, a neten is meg tudja nézni.

Szó sem lehet, ő mindenképp el akar jönni.


Rendben, ahogy szeretné.


Pár nappal később kaptam egy értesítést, hogy a kiállítás nem is 27-én, hanem júni 3-án lesz.

Nem szóltam apának, gondoltam felesleges addig szólni, amíg nem 100%-os a nap (hol ezért, hol azért volt variálás).

Ezután 3 napon belül már 3 különböző dátum is megjelölésre került.

Feleslegesnek tartottam mindegyikről szólni neki, már én se tudtam követni éppen mikorra rakják át.


Végül ma szóltak, hogy az elsőre is betervezett 27-e végül a végleges marad, vagyis úgy lesz minden, ahol legelőször is lett volna. (Le vannak szervezve a diákmelósok, büfé stb, szóval tényleg fix lett.)


Na mondom, még jó, hogy csendben maradtam, mert konkrétan nem is történt változás.


Édesanyám viszont felhívott ma valami miatt (sose keres, meg is lepődtem, hogy felhívott), és mondta, hogy látta az újságban, hogy 27-én lesz mégiscsak a kiállítás.

Mondom, igen, 27-én lesz, ahogy apának is ezt mondtam még pár hete. Miért kérdi?


Erre ő teljesen felindulva, már-már üvöltött a telefonba, hogy az K*rvajó, mert ő először 27-ére kért szabadságot, aztán hallotta valakitől, hogy 3-án lesz, akkor ő kivette a szabadságát és hogy így sajnálja, de nem tud eljönni az istenverte kiállításra!!


Mondom neki higgadt hangon, de teljesen meglepődve, hogy okééé, de én eddig azt sem tudtam, hogy jössz. És miért rakosgatta ide-oda a szabikat, mialatt nem is mondtam senkinek semmit a válozásokról (ami végül változatlan maradt ugyebár).


Na mindegy, még zárásképp elmondta, hogy k1rvajófej vagyok, hogy én csak kib@szni tudok velük, legfőképpen vele, és hogy így nem ígéri, hogy el fog jönni.


NEM is kértem se anyát, se apát, hogy jöjjön, egyszer csak bejelentették, hogy jönnek és kész - gondoltam magamban.


Most úgy érzem, anya nagyon haragszik rám, pedig szó szerint semmit sem csináltam. Mit tudok kezdeni anyukámmal?



2022. máj. 16. 19:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha számít esetleg, én 22 éves vagyok, már külön lakok szüleimtől.
2022. máj. 16. 19:45
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell semmit kezdeni vele, majd észrejön
2022. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha külön alsz akkor ugy is meg tudod oldani hogy ne legyen erre elhetösége.
2022. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
élsz*
2022. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Mért foglalkozol egy bolonddal? Tartsd magad távol tőle. A barátaidat is.
2022. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Majd lenyugszik. Biztos most van a kapuzárási pánik kora, meg a hormonális káosz korában. Akkor szoktak ilyen idegesítően viselkedni a nők. Mármint ez nem az ő hibájuk közvetetten, de ez utol ér mindenkit. :D Sz*rd le és annyi.
2022. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem csak az a furcsa, hogy amikor elkezdték 27-ről átpakolni, miért nem mondtál semmit? Értem, hogy nem voltál benne biztos, de legalább annyit kellett volna mondani, hogy a 27-e mégse biztos, lehet, hogy másik nap lesz, de még variálnak. A másik, ha a szüleid meg akarják nézni, hogy milyen ügyes vagy, akkor örülj, hogy büszkék rád, ne próbáld lerázni őket. Persze ők is seggfejek a sztoriban, de te legalább annyira.
2022. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Munkaidő után nem lehet megnézni?
2022. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Annyit azért mondhattál volna, hogy lehet nem az lesz a dátum, nem csendben ücsörögni.


A szüleid is hunyók de te is.

2022. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesnek tartottam mindegyikről szólni neki, már én se tudtam követni éppen mikorra rakják át.


Oké, de te már az első áthelyezsről sem szóltál (sőt, a kiállításról sem, ha már itt tartunk...), amikor még azt se tudtad, hogy lesz egy rakás változás... Miért nem lehetett azt mondani, apa, anya, nem fix az időpont még?

2022. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!