Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal borzasztó a viszony...

Anyukámmal borzasztó a viszonyom. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nem bírom. Egyszer nagyon jo a kapcsolatunk, mint ha legjobb barátnők lennék, aztán hirtelen a legkissebb dologra, olyan ideges lesz, hogy napogig szíd, (egyszer hozzám vágott egy bögrét, hogy szive szerint megölne) többször hangoztatja, hogy bánja, hogy megszűlt, és hogy szavakkal ki se tudja fejezni mennyire gyűlől. Folyamatosan mondogatja, hogy oljem meg magam, hogy bármit csinálok nem leszek szebb, és ha ő fiu lenne, bottal se nyulna hozzám. Pedig nem vagyok olyan kovér, vagy ronda (180cm/79kg)

Így is elég önbizalom hiányos vagyok, nincs is, illetve durva megfelelési kényszerem van, és szerintem egy ideje depressziós is vagyok.

Nem tud mit tegyek, akármit csinálok nem jó neki, mindenbe csak a hibát látja, még ha segítek is neki. Valakinek valami ötlet, hogy mit tegyek, mert már nagyon nem bírom.

18/L



2018. nov. 15. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan nem értem az ilyen ember minek szül gyereket
2018. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a viszonyotok borzaszto, hanem anyukad. En mar reg nem probalnek vele bratyizni, egy normal viszonyt probalnek fenntartani a leheto legkisebb energiabefektetessel addig, amig el nem koltozol.
2018. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
88%

"Csak" ki kell bírnod egy kis ideig.


Édesanyád roppant mód önző. Nem szeret. Nem ez a szülői odaadás. Ki vagy téve a nárcizmusának, és ez nem fair a gyerekkel szemben.


Menekülnöd kell, csajszi.

Tudom nehéz önbizalom hiányában, mert könnyen lehet, hogy ez az élet más területein is megnehezíti a dolgaid. Ellenben helyt is állhatsz, és ha megerősödsz, nem lesz olyan álom, amit ne érhetnél el.

Tudod, az ilyen nehéz helyzetek, roppantul meg tudnak erősíteni.


Viszont ha ott maradsz, biztos vagyok benne, hogy csak rossz hatással lesz rád.

2018. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

😢😢😢

Hát ez borzasztó!

Rettenetes anyukád van, féltékeny rád szerintem.

Anyagilag stabilizáld magad, aztán húzás otthonról!

2018. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat. Ha nem járnék suliba már rég dolgoznék, hogy elmehessek innen. Van egy nővérem, akivel tényleg mindig a baj van, és mindig kikészití anyut, vele még is mindig kedves.. Pedig velem még a suliba se volt sose baj.. Véleltlen gyerek vagyok, azt is tudom.. De ha ennyire bezavartam a számításaiba, nem értem miért tartotz meg.
2018. nov. 15. 21:34
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj csak, nem hiszem, hogy ezeket komolyan gondolja :) elmeselek Neked valamit, az én anyukám hasonlóan szitkozódni a nap nagy részében. De amikor volt egy nagy balesetem és több órán keresztül operáltak a műtőben, akkor a haláli jópofa apám sehol nem volt... De az anya igen. Végig ülte az egész műtétemet. A szülők ilyenek, néha mondanak oktat amit megbannak. Nem csodálom, hogy el akarsz költözni otthonról, mert az ember eleve elvagyik otthonról egy idő után normális esetben. De akármit mond vagy tesz ő az anyád. Nem érdemes rosszban lennétek, hanem a maximumot kihozni a kapcsolatotokből, mégha ez néha nehéz is. Tudom miről beszélek :)
2018. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Na detto leirtad a mi családunkat, én becsúsztam csak hát babakoromtol csak belém rugdaltak,a drogos öcsém meg a szerelem baba autot lakást kapott aki meglopta őket stb, én meg aki tanultam dolgoztam,szinte elmenekülhettem a verések és hasonlo cukiságok elől.. Nem kedves? Igen ha nem kell a baba,menjen az ilyen nő abortuszra.. Kitartás,menekülj onnan..
2018. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6os vagyok, bocsi, most láttam hogy az autocorrect eléggé atjavitotta, amiket írtam de remélem érhető így is :)
2018. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6-os.. Lehet hogy igazad van, bár azt is kijelentette, hogy ha korházba kerülök, még csak véletlenül se jönne be.. Az a vicces, hogy az esetek 90%ban azt se tudom min kapta fel a vizet, vagy csak jo neki kitölteni a dühöt valakin. 12éves korom óta csinálja, szóval ja..


7-es.. Átérzem.. Nagyon nem jo :(

2018. nov. 15. 22:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6os, azert van egy hatar. Igen, a szulok neha idegesek, neha csunyan beszelnek, oke. De arra nincs bocsanat, ha azt mondja a gyerekenek, hogy olje meg magat. Ez undorito.
2018. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!