Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz kapcsolatban...

Nagyon rossz kapcsolatban vagyok anyukammal es neha ugy erzem hogy utal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar nagyon regota nagyon rossz kapcsolatban vagyok anyukammal, lassan mar ott tartok hogy utalok itthon lenni es barhol mashol szivesebben vagyok mint itt. Ahogy hazajovok, folyton leszid minden kis aprosagert, beszologat, nagyon lenezo hangsullyal beszel. Suliban nem tanulok annyira jol, egy eros kozepes tanulo vagyok, ezert emiatt is veszekszunk sokat, mindig mondja hogy semmi nem lesz belolem es hogy legalabb latna hogy megeroltetem magam, de en tenyleg igyekszem es minden tolem telhetot megteszek, minden nap keso estig tanulok ahogy hazaerek. 16 eves vagyok ezert elkoltozesrol szo sincs barmennyire is szeretnem. Sehova nem engednek el, itthon tartanak meg nyaron is. Semmit nem tudnak rolam, mert nem merek semmit elmondani nekik(apukamnak se bar vele jobban kijovok), mert felek nagyon hogy barmit mondok ami velem tortenik amiatt leszidnak. Ahogy hazaerek folmegyek a szobamba, inkabb kerulom a konfliktust. Estenkent rengeteget sirok ezen es en tenyleg probalok ezen javitani, probalok erdeklodo lenni es probalok vele beszelni, de 3 percnel tovabb egyszeruen nem megy. Ezen kivul az osszes dolog ami velem tortenik amiatt nagyon boldog vagyok es tenyleg nagyon ertekelem, de szeretnem ha lenne egy szemely itthon akivel barmit megtudok beszelni veszekedesek es csapkodas nelkul. Mit csinaljak?:(

2019. márc. 9. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek. Tojd le őt ezekkel a megnyilvánulásaival. Azért van két füled, hogy ezek a szidalmak egyik füleden be, a másikon ki menjenek.
2019. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el spórolni titokban, esetleg valami munkát is vállalhatsz, ha megengedik. Legyél te is olyan vele, amilyen ő veled, ródd fel neki minden apró hibáját, vagy szimplán csak legyél közömbös. Valahogy bírd ki azt a két évet, és költözz el a francba a spórolt pénzedből.

És utána soha, de soha többet ne nézz vissza, és amikor majd anyad megöregszik, és szüksége lesz arra hogy gondozd, akkor mondd meg neki, hogy erre akkor kellett volna gondolnia, mikor köcsögösködött veled minden szarért. Ha nagyon elfajul a helyzet akkor családsegítő.

2019. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziaa, én hasonló cipőben járok mint te. (sőt..)

ha gondolod akkor írj! :)

2019. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!