Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jóban vagy a mostoha lányaidda...

Jóban vagy a mostoha lányaiddal/lányoddal?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnek velük egy egészséges viszonyt apolni(nem akarok anyaskodni felettük!!!) de sajnos a saját apjuk fele nem nyitnak már évek óta, róla sem akarnak hallani, nem hogy rólam..

Pedig volt egy időszak mikor minden rendben volt, de ez megszakadt, mert az anyjuk döntés elé tette őket, hogy vagy mi vagy ő. Amit rohadtul nem értettünk. Így megszakították velünk a kapcsolatot, engem töröltek is a közösségi oldalakról, bár az egyikőjüknel tiltva voltam, a hetekben úgy láttam feloldotta a tiltást. Én szoktam írni nekik ünnepi alkalmakkor(pl névnap, ballagás) arra jön egy koszi, és annyi.

Én szeretném ha minden a régi lenne és megint szépen meg lennénk egymás mellett, de az anyjuk ruhel minket és nem engedi, bezzeg a gyerek tartást fizessük. Egyébként már nagy korúak, ezért nem is értjük miért szabályozza be őket. Irigylem akik jóban vannak a mostoha lanyaikkal, régebben pedig jártak hozzank és olyan jól elvoltam veluk, mentünk össze vissza, főztünk sutottunk, azt hittem ez ilyen lesz végig, de tévedtem :/


2022. máj. 17. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem utáljátok egymást az már pont elég szvsz.
2022. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, neked egy gonddal kevesebb. Nem kell köszöntgetni, nem kell ünnepeken sürögni-forogni körülötte, örülj neki inkább.
2022. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem lánya meg egy édibébi. Tök cuki volt amikor undorral nézett az új autónkra és azt mondta ezt meg miből vettétek. Pedig minden támogatást megkapott. De őt nem érdekelte soha hogy ő mit kapott, mindig azzal volt elfoglalva hogy mi miért haladunk.
2022. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kötelező vele jóban lenned.

Ha ő nem akar, akkor hagyd rá.

A párod szeret, ez épp elég.

2022. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Huh nem akartam vitat generálni, szoval legyszives ezt hanyagoljatok! :)

Ok mondtak, hogy az anyjuk megkérte őket, ne legyenek velünk jóban, mert idegesitjuk őt(azaz inkább irritaljuk)

Pedig van neki is már évek óta párja, nem értjük miért kell őket tiltani, azt is mondtak, hogy nem nézte sose jó szemmel ha ide jöttek pl szulinapozni, sőt amit az apjuk adott külön pénzt azt elvileg számla befizetésére használta el azaz elvette tőlük. Na hogy ez tényleg igaz e nem tudjuk, mert az ex nem hajlandó a telefont felvenni az apának, engem meg ugye mindenhonnan letiltott. Csak ügyvéd által kommunikál.

Ha nem leszünk újra jóban azt sem bánom, csak nem vagyok az a haragtarto típus, de igen már felnőttek, akkor döntsék el ők és ha nekik így jó akkor nekünk is. Egyébként nagyon jó kapcsolat volt az apjukkal is, mindig kereste őket, és nyilvan neki is szarul esik ez az egész nagyon.

Saját gyermek is van nekünk, akit szerettek imádtak, mindig jöttek hozza hoztak neki játékot édességet, foglalkoztak vele(sose kertem őket rá) és ő is el van felejtve..

na majd alakul valahogy, mindenesetre hátha egyszer újra sikerul egy egészséges kapcsolatot fenntartani, ha meg nem akkor így jártak és jártunk :/

2022. máj. 19. 13:14
 16/17 A kérdező kommentje:
Annyit lehagytam hogy sose volt utálat se az én részemről, sem az ő részükről mivel az apjuk kezdetektől szépen bemutatott nekik és nem volt semmi probléma. De egyébként már régen elváltak, és nem nem miattam. Annyi hogy én lettem az első barátnő, majd az új feleség.
2022. máj. 19. 13:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én lánygyereket még nem láttam aki elfogadta az apja új párját. Fiú gyereket se aki az anyja új párját. Ha meg az ex kavargatja a sz.rt még jobb... Én is elváltam, nem zavart hogy a volt férjemnek lett valakije, mert el voltam foglalva a saját életemmel.
2022. máj. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!