Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen borzasztó nekem...

Miért ilyen borzasztó nekem egyedül élni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és két éve elköltöztem szüleimtől jelszóval önálló életet éljek és nőjjek fel és társai, viszont két év alatt nekem egy szenvedés, egyszerűen borzasztó egyedül élni, nő nem jöhet szóba mert képtelen vagyok párkapcsolatra különböző okok miatt. Egyszerűen nagyon visszamennék szüleimhez valahogy ez sokkal könnyebb volt, én vagyok ilyen fura vagy miért érzem azt hogy jóval könnyebb jobb lenne szüleimmel élni..
2022. máj. 22. 16:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Milyen tervekkel költöztél külön? Vagy a szülők adtak egy lakást, nesze fiam, ideje felnőni?
2022. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
92%

És miert nem költözöl akkor haza? Nem azzal kell foglalkozni hogy mit gondolnak masok vagy mi a társadalmi elvárás, csak azzal hogy neked mi a jó.

Úgy éld az életedet ahogy szeretnéd ahogy neked jó.

2022. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem örülj:( Találd fel magad! Az élet csodaszép!
2022. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%

Bár én élhetnék az anyámtól kulön. Minden vágyam lenne. Nem tudok így kapcsolatot sem alakítani.

Más meg önként visszamenne .....Nem értem.

2022. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Lehet az a gond, hogy egyedül vagy -nem párkapcsolatra értem-. Szoktál eljárkálni barátokkal?


Ha jelenleg csak dolgozol és haza mész folyamatosan egyedül vagy attól érezheted magad rosszul. Amíg a szüleidnél laktál, velük mindennap tudtál beszélgetni, ami mondjuk nem egyenértékű azzal, hogy felhívod őket.


Ezekről nem írtál, szóval csak tippelek.


Meg egyébként akár vissza is költözhetsz ha úgy volt jó (szüleidnek is).

2022. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
35 évesen olyan vagy mint egy óvodás. Tényleg fel kellene nőni
2022. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha a szüleid örülnének neked, akkor költözz vissza.

Megpróbáltad, most már tudod, hogy nem neked való.

#2-sel értek egyet, nincs két egyforma ember, két egyforma élethelyzet, tedd azt, ami neked és a környezetednek jó, ne foglalkozz senkivel.

2022. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Hianyzik, hogy kiszolgaljanak mi? :D

Persze, hogy konnyebb veluk elni, ha megcsinalnak mindent helyetted. De ne legyel onzo, nem gondolod, hogy nekik is jar mostmar egy kis “gyerek” nelkuli elet? Sot, igy is eleg keson repultel ki.

Hagyd oket nyugodtan.

2022. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%
Költözz haza akkor ha ugy jobbnak érzed.
2022. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Nyilvánvaló, hogy az lenne a megoldás ha beszélnél a szüleiddel és visszaköltöznél.


Nem kell sem szégyenkezni, sem vonakodni, menj és érezd jól magad! 🙂

Csak bátran!

2022. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!