Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám úgy viselkedik mint egy...

Anyám úgy viselkedik mint egy rossz kamasz, mi van vele?

Figyelt kérdés
És ilyenkor beszélni sem lehet vele normálisan, olyan mintha most élné a kamaszkorát és én lennék egy barátnője, vagy a szeretője, hülyéskedik de gyerekesen és nem kezel a gyerekeként, engem ez nagyon zavar. 17/L

2022. máj. 24. 01:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezt kifelejtettem: 49/N anyám.
2022. máj. 24. 01:29
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg a kapuzárási pánikhoz hasonlója van neki. Vagy esetleg menopauzája van, és az idegein így jön ki.
2022. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

A 2-esnek igaza van. Az én anyám is ilyen volt menopauza alatt. A hormonváltozások összezavarják ilyenkor az ember viselkedését teljesen.

Jó hír, hogy el fog ez múlni, rossz hír, hogy nem tudni, mikor. Hónapok vagy akár 1-2 év is lehet.


("49/N anyám" Még szerencse, hogy nem F.. :D)

2022. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Apukádat nem említetted. Vele van kapcsolatod?


Édesanyádnak van valamilyen párkapcsolata? Nagyszüleid? Testvér(ek)? Unokatestvér(ek)?

2022. máj. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Anyadnal picit fiatalabb vagyok, a lányom pedig 18 éves.

16 felett nagyon nehéz am a kedvetekre tenni. Ha gyerekként kezelnem a lányom, az a baja, ha felnőttként, akkor az. Ha komolyan próbálok vele beszélni, abba köt bele, ha lazán akkor abba. Gondold végig, nem e te is hasonló vagy

2022. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Esélyes a klimax, de az is lehet, hogy próbálna közelebb kerülni hozzád, lazább lenni. Esetleg néha beszélgethetnél vele... A kommunikáció csodákra képes.
2022. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Anyámnak is volt ilyen időszaka. Úgy beszélt, mint a fiatalok, szlengesen, bemelíroztatta a haját rózsaszínre, hülye ruhákat hordott, feltűnési viszketegsége volt.
2022. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hülyéskedik? Nem kezel gyerekként? Ez tényleg felháborító. Jó, hogy nem temeti el magát már ennyi évesen.

Szerintem is az lehet a gond, hogy te most olyan időszakban vagy, amikor sok minden idegesít, főleg a családtagjaiddal kapcsolatban. De ez normális, a felnőtté válás részre. Ilyenkor mindent megkérdőjelez egy tini, ami a családja, szülei.

2022. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem gyerekként nem kezeli,hanem a gyerekeként.. azért van különbség
2022. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!