Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltékeny lenne?vagy bosszanta...

Féltékeny lenne?vagy bosszantani akar?

Figyelt kérdés

Elváltunk a felesegemmel.Nem szeret stb,nem akarja ujra stb.Ez oké.Gondoltam én is élem az életem,ahogyan ő is teszi!

Feltűnt a színen az exem!Aki likekolgat.Gondolom láthatta,mivel ismerősök vagyunk facen.Na most tudni kell,hogy gyűlölte!És nagyon féltékeny volt rá,titokban leste a face adatlapját stb.Mivel van közös gyerek,így találkozni kell vele.A poszt utáni időszakban (pár napja),volt láthatás.vígan nyomta a telót,viber,messenger(amit eddig nem tett),nagy mosolygós arccal..nagyon el akarta hitetni,hogy van valakie, ami nem baj,hisz szabad ember joga van boldognak lenni.. rá két nap múlva felhív ezzel a szöveggel..."Szia,nem emlékszel rá anno mikor voltunk állatkertben, mennyi idő volt körbe járni?Mondom neki,hogy mivan?Hát hogy kimenne a gyermekkel."Mondom passz.És leraktam!Eddig sosem hívott semmi ilyennel.Amiota az exem (ez előtti)likeol,nagyon el akarja hitetni,hogy van valakie.Ami mondom nem gáz.De ez a fajta viselkedés annál inkább!Véleményetek??



2022. máj. 24. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Biztos azt hitte, hogy eddigre már bepasizik. Nehogy már neked legyen előbb valakid.
2022. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 Jogában áll szabad ember!Csak most ebben a pár napban,nagyon ezt akarja velem elhitetni,ami nem baj..Élje az életet!Csak hirtelen q nagy semmiből jön ilyen Kérdés 😀

Eddig meg hónapokig nem keresett..Ha volt is telo.Az is a gyermek miatt..De az is minimális..Mikor indulsz,stb..köszönöm a választ!

2022. máj. 24. 17:50
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Mit tudom én. De ahogy elnézem, te is legalább annyit pörögsz rajta és foglalkozol vele , mint ő veled. Erre sem tudok magyarázatot. Te hú de laza vagy, és leszartad a válást meg minden, most mégis itt ömlik belőled a szó arról, hogy a feleséged kérdezett valamit. Mit érdekel?
2022. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Igazad van!Ott a pont!Igen foglalkoztat..Egy egyszerű kérdés volt!Köszönöm a válaszodat!
2022. máj. 24. 21:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!