Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyrehozható még a kapcsolato...

Helyrehozható még a kapcsolatom a nevelőapámmal, vagy már esélytelen?

Figyelt kérdés
Mikor anyával összejött, szerintem még nem dolgozta fel az előző kapcsolatából a traumáit, és hát jobb híján rajtam vezette le őket... Én voltam a hülye idegesítő gusztustalan senki, ha valami miatt sírtam, akkor rám üvöltött, vagy ha elkezdtem mesélni valamit akkor a szavamba vágott hogy ne pofázzak már ennyit, stb. Ha meg akartam ölelni akkor kb közölte hogy fujj már, hagyjam békén... Akkoriban rengeteget sírtam mert nagyon vágytam egy gondoskodó apára, és magamat hibáztattam. Aztán eltelt 3 év, sikerült feldolgoznia azokat a dolgokat, vagy rájött hogy nem vagyok egy darab sz*r, nem tudom. Már bocsánatot kért, mondta hogy szeret, mentünk hárman programokra, viszonylag sokat beszélgettünk, még odáig is eljutottunk hogy megölelt... De nagyon nehéz rá apaként néznem. Minden alkalommal mikor rágondolok, az jut az eszembe mennyi fájdalmat okozott.Ugyanakkor nagyon sajnálom mert tudom hogy megváltozott, hogy ő maga is nagyon bánja az akkori viselkedését, és tényleg nagyon próbálkozik. Ti mit tennétek? Ha valaki volt már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

2022. máj. 24. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Oké igazad van tiporjon rajta nyugodtan tovább. Családtag.
2022. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10 az is, meg mivel hat osztályos a középsulim (1 év nyelvi előkészítő, 4 év rendes, meg 1 év csak szakma) még elég sokáig együtt fogunk élni.
2022. máj. 24. 19:41
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha az édesapád nem él, akkor eleve idealizált képed van az apaság mikéntjéről. Ebbe jött ő, akit anyádnak a közeledbe sem lett volna engednie, szar ügy, meg kell oldani.

Ha igyekszik lehet jó kapcsolatotok, és ezt a normál együtt élés reményében mindketten jó, ha megteszitek, de ez ennyi, nem több.

2022. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

11!


Neked megy amúgy az értő olvasás? Gyakorold. Mondjuk azzal, hogy elolvasod újra a kérdést.

2022. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
A tízes hozzaszolonak volt válasz.
2022. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdekelne, ahogyan nem érdekelt a mostohaanyámnál sem.


Kösz bmeg, hogy elvettél hét évet az életemből, minden nap azt éreztetted, hogy egy senki vagyok, üvöltöztél a semmin, csak mert én voltam kéznél, fenyegetőztél stb.


Jaj, most már jópofizik, meg bocsássak meg. Ezeket? Hát, elnézést, de nem.

Hajlandó vagyok egy légtérben tartózkodni vele, beszélgetünk, de hogy ÉN közeledjek felé, miután szétbrmolta az életemet, na azt elfelejtheti.

2022. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%

15!


A 10 valaszolt neked. Továbbra is kérdés, miért nem megy az értő olvasas. A kérdező szeretne a kapcsolatot rendezni, a nevelő apa mar megtette az első lépést. Ez a lényeg.

2022. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagykorú lennék én a helyedben elkoltoznek otthonról. Anyad meg majd bankodjon hogy ekkora hülye volt hogy az új pasi fontosabb volt mint a gyereke.
2022. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Mit lehet azon rendezni hogy van egy agybetegségben szenvedő felnőtt? Anyunak a fsz fontosabb mindennel.
2022. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%

Aki mosolyog,erosebb,mint,aki haragszik.

A haraggal sajat magad is tonkreteszed. Megeri megbocsajtani neki. Fogadd el a szeretetet.

2022. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!