Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet az oka apám viselkedé...

Mi lehet az oka apám viselkedésének?

Figyelt kérdés

Az "adhoc" sztori a következő kihív hogy segítsek a hátsó tetőn pár furatot be kéne kenni szilikonnal, mert beázik a tető. Beállítja a létrát fölegyek és látom hogy van egy 5-6mm lyuk a tetőn a csakvar felett ami vélehtőleg az összes problémáját okozta. Elmondtam neki mire a válasz az volt hogy NEM!! mert több helyen ázik és biztos a csavarnál és ne beszéljek hülyeséget mert ő tudja ....bemegyek a házba valamiért majd mire kijöttem előadja hogy fölment és SZERINTE ott van egy lyuk amin beázik a tető...tehát előadta kb azt amit én elmondtam csak úgy mintha akkor ő találta volna ki...Megkérdezem hogy ez mi volt?semmi én nem azt mondtam ...elkeni az esetet...

A szotri 1 a 100 ból rendszeresen hazuttolja meg a családot majd előadja hogy ő tudta és amásik hülyeséget beszélt, vagy pl valamit elhagy és mondom ott van a dobozban...igen csak ő a doboz első részében hagyta és most a hátső részében van.(15cm*30cm lapos doboz). Apám 70 éves és rendszeresen csinálta 30 éve is ezeket a dolgokat csak akkor még sokszor nem bukott be velük(vagy utólag és akkor nem lehetett tisztába tenni). Képtelenség hogy valamiről kiderüljön ő rosszul tudta mert megmagyarázza, olyan a büdös életben nem hangzott el tőle pl hogy : igazad van rosszul tudtam de már legalább tudom hogy van helyesen...inkábbb valami magyarázat hogy végülis ahogy tudta az jó VAGY ő eleve jól tudta és pl én hazudok mert mást állítok....



2022. máj. 26. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

ilyen a természete

mi a kérdés?

ne rugózz ezen

2022. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Egyetemen előadáson tapasztaltam hasonlót. A tanár feltett a kérdést, valaki jelentkezett, válaszolt rá, vagyis elmondta róla a véleményét. Utána jelentkezett egy bizonyos lány, és megismételte az előző felszólaló hallgató véleményét, mintha az el sem hangzott volna, de most mint a saját gondolatát. És ezt sorozatban csinálta. Ez szerintem egy agyi defekt, apád nem tudja elviselni, hogy ne ő legyen a legokosabb, ezért eltagadja mások ötleteit, aztán előadja a sajátjaként, és meghazudtolja a másikat. Ez egy személyiségzavar, semmit sem tehetsz ellene, fogd fel érdekességként, mert nem fog változni.
2022. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindig is iylen votl akkor ilyen egyszerüen.
2022. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy kukkot sem értek ebből, magyarul, ha lehet.
2022. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként.. olyan hogy valaki valamilyen lesz a legtöbb esetben családi/gyermekkori/ némely esetben generációs traumák/nevelési hibák okozhatnak. Én itt elsősorban azoknak a válaszára lennék kíváncsi akik pszichológiában jártasabbak, a 2 esnek kösz mégegyszer kb ez az irány, lehet hogy átteszem a kérdést pszichológiához inkább. A zöldséges és a közmunkás srácoknak is kösz a segítséget hiszen a szándék a fontos.
2022. máj. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!