Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak most ha anyát...

Mit csináljak most ha anyát nagyon felidegesítettem?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Anyámnak nagyon tetszett egy fényképezőgép de erről én nem tudtam. Apám vett a családnak egy fényképezőt. De ezt szinte csak apa használta meg én. Anya ma megmondta hogy neki elege van ebből mert hogy ő akart fényképezni és apa csak a gyerekkora miatt akarta ezt csinálni. Erre én megkérdeztem anyától hogy ha ennyire szeretne fényképezni akkor miért nem jött oda hozzánk és kérte el a fényképezőgépet? Erre ő azt mondta hogy nem fog ő ott kuncsorogni mint egy kisgyerek és egyébként is hogy mondhattam én ilyet? Majd felállt és elment az autóval itthonról. Mit csináljak most? Kérlek segítsetek nekem!

2022. máj. 27. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Semmit ne csinálj! Ez a szüleid konfliktusa, maradj ki belőle.
2022. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek egymással van bajuk csak rajtad csattant. Mindig könnyebb az alárendelt, védtelen gyerekkel üvöltözni mint a másik felnőttel aki talán visszaüvölt, nálunk is így ment.
2022. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Én nem is értem az egészet, a mi családunkban nem divat a semmin megsértődni és elvárni a másik embertől, hogy gondolatolvasó legyen. Anyukád 100%, hogy Halak. Néma embernek anyja sem érti a szavát, ezzel nincs mit tenni. Én nem pitiznék, nyissa ki a száját és mondja el, mi a problémája.
2022. máj. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak jéghegy csúcsa volt , valószínűleg egyikötök sem figyel soha anyukádra ő mit szeretne mire vágyik ,megunta hogy mindent kérnie kell többször is ,még sem kapja meg gondolom apad tudhatja hogy anyukád is szeretet volna fényképezőgépet.

Apad vett magának egyet azzal mondattal hogy családnak vette .

Anyukád helyébe én elmennék és vennék egyet magamnak azt kész.

2022. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez ugyanaz az anyuka, aki kibszta a pitét a kukába :D
2022. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
15 anyáknapján is volt egy ehhez hasonló show kérdés...
2022. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert nektek honnan is kellett volna tudni, hogy ő mit akar, ha sose mondta el?


A "gyerekkora miatt akarta ezt csinálni" meg mióta ellenérv?

2022. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pités idegbajos anyuka lehet ez is.
2022. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Linkeli valaki légyszi a pités kérdést? kíváncsi lettem.
2022. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!