Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagáltatok...

Szülők! Ti hogyan reagáltatok amikor megtudtátok, hogy a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
A hétvégén lebuktam a párommal. Szüleim egy nappal korábban érkeztek haza a nyaralásból és benyitottak ránk, hogy összebújva szundiztunk. Azóta úgy csinálnak, mintha semmi nem történt volna és nem hajlandóak beszélni az esetről.
2022. jún. 20. 21:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyiba kell hagyni...
2022. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az ilyen rajtakapás kínos akkor is, ha hetero párral történik. Nem kell erőltetni, hogy de beszéljük meg.

Nyilván már tudják a lényeget, lehet, hogy zavarban vannak, váratlanul érte őket, hagyni kell, hogy feldolgozzák.


Ha lesz egy komolyabb kapcsolatod, akkor majd mondhatod, hogy Tamással komolyra fordultak a dolgok, szeretnék-e megismerni?

Ha igen, akkor szerveztek egy ebédet, amire meghívjátok őt.

2022. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
37%

Sejtettem sokáig,de nem akartam tudomást venni róla.Túl..nőies volt,inkább olyan anyuci pici fia (..lánya),pedig én nem vagyok egy túl dajkálós anya.Szerettem,imádtam,de..én örültem,hogy fiút szültem,mindig is fiús anyuka voltam és annak is éreztem magam.Aztán hideg zuhany volt,hogy minél nagyobb volt annál inkább nem olyan lett mint amilyennek én vártam volna.Hiába mondtam,hogy menjen az apjával csináljanak néha olyan apa-fiú dolgokat,sose volt hozzá kedve.Olyan..apróbb jelei így utólag voltak mindig.

Aztán egy nap csak erőltette,hogy beszéljünk.


Apuka akkor az egyszer szívesen hallotta volna,hogy a postás fia.De hát ez van.

Próbálok jó pofát vágni hozzá,mert mást nem tehetek,attól hogy félre sikerült még a fiam (mert nekem AKKOR IS a fiam,ÉN fiút szültem..) és szeretem.Nem szültem 'tartalékba' másikat sajnos,szóval biztos nem lesz unokám sem,menyem sem,helyette bájologhagok az aktuális f*szival aki a fiamat töcsköli szabad idejében.Sz*pás,azóta tojok is mindenre,ez nekem egy fájó pont az életben.

Nem mintha az unoka lenne a világ legnagyobb dolga,csak kicsit..úgy érzem mintha így kimaradnék valamiből.De ha nem akkor is.



Soha nem mondtam,soha nem bántottam egy szóval sem a fiamat.Biztos,hogy szinte mindenki azonnal szar anyának tart a véleményem miatt.De tojok bele ebbe is.Az én érzéseim hiába nem számítanak senkinek nekem nem fognak változni.

Én csalódtam.Mindig azt mondtam,hogy bármi legyen is és bármilyen legyen is a gyerekem szeretni fogom.Ezt kétségbe se lehet vonni,szeretem.

De nem vagyok rá büszke,nem szívesen beszélek róla,és tulajdonképpen már vele sem.Nem vagyok kíváncsi rá,nem akarom megbántani és magamat se.Nem akarok szembesülni azzal,hogy pont az én kölköm lett ..ilyen.

Mindent eltudtam volna fogadni,mindennel ki tudtam volna békülni,de b*szdmeg a pofámról lesül a bőr,ha róla kell beszélni,és mindenkinek leesik,hogy az én FIAMAT dugja valaki.


..továbbra is lehet rossz anyának,rossz embernek tartani,mert hogy "csak" a gyerekem nemi identitása miatt vannak rossz érzéseim vele kapcsolatban.Rég nem érdekel már az sem.

Szóval..lehet,hogy a szüleid nem is fognak róla beszélni,mert el is fogadták a dolgot.Lehet,hogy nem is érdekli őket.De az is lehet,hogy ők is szimplán csendben szenvednek,hogy az élet megint pofon vágta őket valamerről.

2022. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%

Engem ez annyira de annyira nem érdekelne. Van egy meleg baratnom, elvittem egy csaladi hosszuhetvegere bemutatni a 80 eves, szellemileg tökéletesen ep nagymamamnak.

Kb 3 perc alatt atlendult a "de hogy lesz igy *kisonoka* kerdes problematikajan" es tokre összebaratkoztak. :D

Plusz en mostanaban egyre tobb olyan meleggel talalkozom akar a kozossegi mediaban is, akik atlagon feluli ertekrenddel birnak.

Ugyhogy en ugyanugy szeretném a kis buz1 fejét <3 :)

31N

2022. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
35%

Ha normális ha nem én ezt nem tudom elfogadni,és nem is akarom.De nem tudok és nem is tudtam volna ellene tenni.

Bele törődtem amennyire tudtam,és kerülöm vele a témát amennyire csak lehet.Senkiből nem lehet kikényszeríteni az elfogadást és az egyetértést azzal,hogy közösségi médiában puhítgatnak és mindenkibe bele verik,hogy ez normális.

Ha normális sem akartam,hogy ez így legyen.


..és most megyek megpróbálok aludni egyet.Csak tudnám minek,ugyan ilyen sz*r napom lesz holnap is,függetlenül ettől a dologtól is.🤷🏼‍♀️

2022. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Savlekotő ***** válasza:
79%

3 as te nem szereted a fiad addig szeretted míg olyan volt amit szerettél volna h ő legyen egy képet idillt ez nem valódi szeretet főleg ahogy nyilatkozol róla, ő jár jól ha ilyen szülő nem keresi ezt szakemberként írom . A gyerek szexuális orientációtol függően értékes, szerethető akinek nem nem való gyerek. A gyereknek nem dolga hogy a szülő elkepzelt idilljeit kieligetse önálló személyiségek saját vagyakkal célokkal sorolhatnam , sok szülő addig szeret büszke míg a gyerek egy klón ha már bármiben mást gondol érez máshogy élne, nem kell, szomorú .. Kérdező várj, ha le cseng uljetek le beszélgetni, lehet már sejtették . Ha nem dobtak ki ott azonnal nem bántottak szavakkal valószínű nem lesz gond.

70F

2022. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
A párom nem egy futó kapcsolat, másfél éve együtt vagyunk, csak titkoljuk/titkoltuk a szülők elől, mert nem tudtuk, hogy milyen reakciót vált ki belőlük. Így mindig abban a lakásban voltunk, ahol éppen a szülők nem voltak otthon. Most is így lett volna, csak hamarabb hazajöttek, mint mondták.
2022. jún. 20. 23:03
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

8.Jó hogy nekem nem ilyen az anyám...🤷🏼‍♀️


Senkiből nem lehet kikényszeríteni az elfogadást és az egyetértést azzal,hogy közösségi médiában puhítgatnak és mindenkibe bele verik,hogy ez normális.

igen de viszont mocskolódni sem kell.

2022. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

3.Nem mintha az unoka lenne a világ legnagyobb dolga,csak kicsit..úgy érzem mintha így kimaradnék valamiből.De ha nem akkor is.


Amúgy ha hetero is lenne akkor sem 100% biztos az unoka...csak mondom.

Sok hetero pár sem vágyik gyerekre.

2022. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Savlekotő ***** válasza:
80%
Pontosan utolsó nem kell elfogadni, sem szeretni, de megalazni bántani se senkit emiatt, és főként nem kell hazudni a saját gyereknek hogy szeretik miközben ordít hogy nem és érzi ő is az fix.. Arról még végképp nem a gyerek tehet hogy minden napja szar valakinek arról önmaga tehet meg ellene is. De ez is jellemző a magyarra hogy másokat okol mindenért.
2022. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!