Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagáltatok...

Szülők! Ti hogyan reagáltatok amikor megtudtátok, hogy a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
A hétvégén lebuktam a párommal. Szüleim egy nappal korábban érkeztek haza a nyaralásból és benyitottak ránk, hogy összebújva szundiztunk. Azóta úgy csinálnak, mintha semmi nem történt volna és nem hajlandóak beszélni az esetről.
2022. jún. 20. 21:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
92%

26.Eléggé beszűkűlt múltszázadi gondolkodásod lehet ha így gondolkodsz. Hogy ennyire nyomod ezt a fajfenntartás dumát, meg ha egy ember nem tud szülni az genetikaileg selejt meg minden...és ezt ki kell mondani, mert nem normális. Meg hogy az ember egyetlen célja a szaporodás mást különben mehet a süllyesztőbe, azóta már rég megváltozott a világ. Remélem ha lesz gyereked ő sem akar tovább szaporodni, és kíváncsi lennék hogy róla is ilyen véleményt alkotnál e majd...Bár szerencsére a te fajtád már kezd kihalni mivel egyre többen ELFOGADJÁk aki nem akar részt venni a te híres fajfenttartás dolgodban...Nem mintha attól lenne valaki kevesebb mert kiszáll a fajfenntartásból, mellesleg mi van azokkal akiknek beteg gyereke született? Így is jobb a fajfentartás? Ez egyáltalán nem nevezhető genetikai hibának, mivel a szülés egy lehetőség, amivel lehet élni vagy nem, attól még nem kell degradálni azt aki nem él vele vagy nem tud. Nagyon sértő a hozzállásod...

Nem véletlen törlődött a kommented, mivel jelentették, annyira degradáló stílusban írsz meg hülyeségeket mondasz...Bár remélem csak trollkodsz.

Ja meg remélem egyszer te is leszel nemzőképtelen bármelyik nemet képviseled és akkor átérzed hogy amiket mondasz az sértő és durva bármennyire gondolod nem normálisnak...Egyszer érjen el téged.

Már rég nem ez a század van amikor így gondolkodnak az emberek, meg fajfenntartás...Pont az a század van amikor a hozzád hasonló véleményeket nézik le és nevetnek rajtad...

2022. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
31.Hagyd, hiába írsz neki értelmesen ez annyira síkhülye lekezelő, beszűkűlt egyed, hogy nem érdemes vele magyarázkodni.
2022. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

32.vagyok még kihagytam, hogy


Nem véletlen törlődött a kommented, mivel jelentették, annyira degradáló stílusban írsz meg hülyeségeket mondasz...Bár remélem csak trollkodsz.


Meg nem a kérdésre válaszolsz csak tolod a fajfenntartó, nem normális dumát, mikor a kérdező nem tud vele mit kezdeni meg nem is ez volt a kérdés lényege, nem is a kérdésre válaszolsz...De te csak told tovább sokat nem érsz vele. Ennyi.

2022. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
21%
31 ha olyan ignoráns barom vagy, hogy végig sem olvasod amit írok, akkor kár beszélni. Pontosan leírtam, hogy mi a baj az állításoddal, kár veled veszekedni. Ha meleg vagy, akkor nem fogsz teherbe esni, mert nem tud nő - nő / férfi - férfit teherbe ejteni. Ez ilyen egyszerű.
2022. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

35.Nem jól fogalmazol az a gond...


Ha meleg vagy, akkor nem fogsz teherbe esni, mert nem tud nő - nő / férfi - férfit teherbe ejteni. Ez ilyen egyszerű.


Ha valaki meleg attól még tud teherbe esni csak nem fog és nem akar! Ez teljesen értelemszerű hogy 2 nő meg 2 férfi nem tudja egymást terherbe ejteni de attól hogy valaki meleg, homoszexuális még nemzőképes és teherbeejthető... Ha csak nincs valami probléma ami megakadályozza, de attól hogy meleg még nemzőképes...ezt akarja veled megérteni.

Veled kár veszekedni...


ha olyan ignoráns barom vagy, itt eleve te vagy ignoráns barom meg jelentettem az összes válaszodat, nem a kérdésre válaszolsz és ne itt kezdjetek vitatkozni ezen max privátban...

2022. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
61%

32 beszűkült múltszázadi gondolkodásnak tartod azt, hogy a férfi tudja csak megtermékenyíteni a nőt és ezáltal képes a szaporodásra? Ezt állítod?


"genetikaileg selejt" ezt hol írtam? Annyit írtam, hogy genetikailag rendellenes, mivel ezek az emberek nem képesek saját maguktól szaporodni.


"egyetlen célja a szaporodás mást különben mehet a süllyesztőbe, azóta már rég megváltozott a világ"

Mi az, hogy megváltozott? Ugyan olyan élőlény vagy ezen a bolygón, mint bármelyikünk. Pontosítok: ugyan olyan élőlény vagy mint bármelyik vírus, baktérium vagy rovar. Mindegyiknek egyetlen egy, csak is egy célja van: az életben maradás, és saját maga reprodukálása. Ezzel nem vitatkozhatsz, mert ez nem szubjektív vélemény.


"Bár szerencsére a te fajtád már kezd kihalni..."


Mi az, hogy az én fajtám? Na megérkeztünk... cigány? Néger? zsidó? Mire gondolsz, hogy az én fajtám? A kezdetektől fogva azt írom, hogy mindenkit el kell fogadni, de nevén kell nevezni a dolgot, te pedig nekiállsz itt "a te fajtád"-ozni. Mit képzelsz?


"...Nem mintha attól lenne valaki kevesebb mert kiszáll a fajfenntartásból, mellesleg mi van azokkal akiknek beteg gyereke született?"


Semmi. Miért lenne kevesebb? Ki mondta ezt?


" Ez egyáltalán nem nevezhető genetikai hibának, mivel a szülés egy lehetőség, amivel lehet élni vagy nem"


De igen, ez genetikai rendellenesség, mivel nem a saját döntésedből nem vállalsz gyereket, hanem nem is "kívánod" azt a szaporodási folyamatot, ami utódot eredményezhetne. Saját magadtól soha nem fogsz szaporodni, mivel az azonos neműekhez vonzódsz, amivel semmi baj nincs, de így kizárt, hogy külső segítség nélkül te szaporodásra legyél képes. Igen, örökbefogadhatsz gyereket, igen, lombikbébi is lehet, de ezek mind külső segítségek, amik csak azért léteznek, mert másik lehetővé teszik.


"Nem véletlen törlődött a kommented, mivel jelentették, annyira degradáló stílusban írsz meg hülyeségeket mondasz...Bár remélem csak trollkodsz."


Manapság ezt cenzúrának hívják. Semmi sértőt, és semmi bántót nem mondtam. Itt egyedül te vagy az, aki lekezelő, kirekesztő (fajtád?) stílusban próbálsz kardoskodni velem. Én érveket írok, te pedig gyűlölködsz. Bár ez nem a te hibád, hanem a jelen világ és médiumok hibája amik termékeit egész nap fogyasztod.


"Ja meg remélem egyszer te is leszel nemzőképtelen"


Egy újabb "nem személyeskedő" szolid érv a vitánkban. Gratulálok neked, és a rosszindulatodhoz.


"Már rég nem ez a század van amikor így gondolkodnak az emberek, meg fajfenntartás"


Még mindig nem érted, hogy nem moralizálgatásról és filozofálgatásról van szó, hanem puszta biológiáról, amit akár mennyire is szeretnél, de nem változtathatsz meg a cancel kultúráddal.

2022. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%
37.Még mindig nem fogod fel hogy hiába vitatkozol velünk, nem ez volt a kérdés és feleslegesen tepersz? Ezt a sok baromságot nem fogom végig olvasni...
2022. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
23%
36 próbálok más irányból közelíteni: ha én születésemtől fogva meleg vagyok, és csak a nőkhöz vonzódom - egészséges a méhem - akkor hogy fogok teherbe esni, ha soha nem fogok szexelni férfival? Egészséges, termékeny vagyok, de meleg. Kérlek magyarázd el hogy fogok külső segítség nélkül teherbe esni. Itt állok én, és a párom, mindketten nők vagyunk. Van több férfi barátom is, akik nem vonzanak szexuálisan, tehát SOHA nem fogok szexelni velük, ha csak meg nem erőszakolnak. Tehát hogy lesz szaporodás?
2022. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
23%
39.igen megértettem, valahogy arra akartam utalni hogy ha csak meg nem erőszakolnak. de persze ettől úgy van ahogy írod.:) Remélem kitárgyaltuk ezt a dolgot, és lezárhatjuk.
2022. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
68%
40 köszönöm, hogy ezzel elismerted, hogy igazam van, és bevallod, hogy nincs normális érved a tudomány ellen :) Egy újabb győzelem!
2022. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!