Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagáltatok...

Szülők! Ti hogyan reagáltatok amikor megtudtátok, hogy a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
A hétvégén lebuktam a párommal. Szüleim egy nappal korábban érkeztek haza a nyaralásból és benyitottak ránk, hogy összebújva szundiztunk. Azóta úgy csinálnak, mintha semmi nem történt volna és nem hajlandóak beszélni az esetről.
2022. jún. 20. 21:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%
21.Gondolom ezt szemtől szembe egy meddő nőnek nem mondanád...tudod sokuk nem tehet róla, de attól szeretnének és ez elég fájó még akkor is ha nem szeretnének amúgy gyerket. Ez a defektes kifejezés meg eléggé degradáló.
2022. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Savlekotő ***** válasza:
85%

Ha a szülők elfogadják több nem kell annál ,és nem bűn, a szeretet szerelem sose az. Munkám során sok otthonról emiatt kidobott gyerekkel dolgoztam, bantalmazottakkal leginkább . De sokan a szülői bármilyen szeretetet is feltételhez feltételekhez kötik nem értik hogy az feltétlen,különben nem igaz szeretet az ami akkor szeret ha ilyen vagy olyan vagyok az képére formálas , hamis szeretet nem őszinte a saját kivetitett képet szeretik, ez parkopcsolatra is igaz, . Vigyázzatok magatokra.

70F

2022. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
22%
19 tegyünk már különbséget aközött, hogy valaki vágyik / akar szaparodoni, csak valamilyen betegség miatt nem képes, és aközött, aki NEM AKAR természetes úton szaporodni, mert nem alakul ki benne a vágy, hogy az ellenkező neművel szexuális kapcsolatba lépjen. Ott az anomália, hogy nem alakul ki benne a vágy és az akarat erre. Egyikkel sincs baj, de két külömböző dologról beszélünk. A szellemi fogyatékosokat sem lehet szellemi fogyatékosnak hívni? Azokat sem bántjuk (miért tennénk?!), még is kimondjuk, hogy szellemi fogyatékos.
2022. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy attól, hogy valaki meleg, még nemzőképes.
2022. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
33%
“Anyu, apu, jól láttátok, meleg vagyok. Remélem, ettől nem fogtok másképp tekinteni rám.” Ha igen, az az ő szegénységi bizonyítványuk
2022. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
11%

24 valamiért kitörlődött a kommentem, de nem is értem miért.


Szóval: ha nemzőképes vagy, de mentálisan nem születik meg benned az igény a szaporodásra, akkor nem fogsz szaporodni, mivel ez a te döntésed. Úgy van kódolva az ember, és minden élőlény, hogy reprodukálja magát, tulajdonképpen ezért élünk és létezünk. Aki ezt nem akarja csinálni (mert a másik nemhez vonzódik születése óta), az születésétől kezdve rendellenesen viselkedik, mert képtelen lesz a "fajfenntartásra". Az, hogy örökbefogadhatnak stb, egy rendszer által megteremtett lehetőség. Ha kicsit komolyabban és távolabbról nézzük a dolgokat, akkor annyit látsz, hogy ők természetes szelektálódással elpusztulnának, mivel képtelen magukat reprodukálni. Ez egy genetikai hiba lehet, ami időről időre előjön, és kibukik. Ez nem baj, ezzel együtt lehet élni, de ez NEM NORMÁLIS. Nem a természetes, elvárt működés, ahogy a 90% működik. Ha ezt leírjuk és elismerjük, akkor lehet beszélni minden másról.

2022. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
12%
Az sem normális, hogy ennyi ember él létminimum alatt, mégis természetes. Nem kövezzük meg a létminimum alatt élőket, ill. aki erre érez hajlamot, az pláne nem normális, és még csak nem is civilizált, stb.
2022. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
27 dehát miért köveznénk meg őket? Épp ezt mondom, hogy nem szabad őket bántani, és el kell őket fogadni. Miért akarod őket megkövezni?
2022. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
#28 remélem meddő leszel és soha nem lesz gyereked
2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
92%

26osnak:



Aha. Attól még a melegek nemzőképesek.


Végig se olvastam, hogy mit írtál. Attól, hogy a nőket szeretem, a méhemben meg tud foganni egy baba és ki tudom tolni a szülőcsatornámon.


A melegfiúk meg tudnak élőspermiumos spermákat kispriccelni.


Meg vannak heterópárok, akik nem akarnak gyereket. Akkor ők rendellenesen viselkednek, igen. A durvaanyjukat beléjük.


Meg ott van az is, hogy ilyen-olyan módon alkalmatlanok a heterópárok a gyermekáldásra. Ők is rendellenesen akkor. Főleg ha úgy döntenek, hogy heterók lesznek meg nem akarnak szaporodni.

2022. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!