Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagáltatok...

Szülők! Ti hogyan reagáltatok amikor megtudtátok, hogy a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
A hétvégén lebuktam a párommal. Szüleim egy nappal korábban érkeztek haza a nyaralásból és benyitottak ránk, hogy összebújva szundiztunk. Azóta úgy csinálnak, mintha semmi nem történt volna és nem hajlandóak beszélni az esetről.
2022. jún. 20. 21:44
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
16%
6 ha az emberek vagy élőlények 90%-a működik valahogy, a maradék 10% pedig egy olyan "anomáliával" születik, ami meggátolja jobb esetben, hogy tovább tudjon szaporodni (férfi - férfi / nő - nő nem képes természetes úton szaporodni), akkor minek nevezed ezt, ha nem genetikai betegségnek? Én nem azt mondtam, hogy ez rossz, vagy bántani kell őket. Azt mondom, hogy igenis ki kell mondani, hogy ez egy ilyen "defekt". Baj nincs vele, csak ismerjük el. Ez a baj a mai szemlélettel, hogy nem az elfogadásra buzdít, hanem arra, hogy te miért nem vagy meleg inkább.
2022. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
93%
Nézd a jó oldalát, nem balhéztak.
2022. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
77%

14es: de miert kell mindenáron kimondani, hogY defekt?

Plane, hogy ez nem ártalmas.


Ha rossz a szemed akkor sem kell fennhangon hirdetni, hogy az illeto defektes, ugyanis senkit nem bánt ennek a ténye.

2022. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
84%
16.Pontosan...
2022. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
11%

Én is szeretem a bátyámat,de attól még nem fogadom el,hogy meleg.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.De ameddig habzó szájjal kívül állóként csak ítélkezni tudsz mások felett addig könnyen beszélsz.

És én sem beszélek róla szívesen másoknak,sőtt én nem is szoktam mondani hogy van bátyám ha nem muszáj.De attól még szeretem.Nekem a szüleim nem nagyon beszélnek erről,így a nevükben nem tudok nyilatkozni.Nekem nem volt nagy ügy,de akkor se igazán beszélek róla,mert már suliban is volt belőle piszkálódás,pedig még csak nem is én vagyok olyan.

2022. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
87%

a maradék 10% pedig egy olyan "anomáliával" születik, ami meggátolja jobb esetben, hogy tovább tudjon szaporodni (férfi - férfi / nő - nő nem képes természetes úton szaporodni), akkor minek nevezed ezt, ha nem genetikai betegségnek?


MÁr nem azért de vannak heterok is akik természetes úton nem tudnak szaporodni, betegség egyebek miatt..gondolom ők is defektesek igaz? Meddő nők? Mellesleg még mindig rossz a felfogásod...Tényleg egy meddő nőnek is direktbe mondanád igenis ki kell mondani, hogy ez egy ilyen "defekt csak mert nem tud szaporodni? Mi van azokkal akik amúgy nem melegek, de nem is akarnak gyereket sem szaporondi? velük mi van? Vagy ez csak a melegekre vonatokzik?

Én nem azt mondtam, hogy ez rossz, vagy bántani kell őket. Azt mondom, hogy igenis ki kell mondani, hogy ez egy ilyen "defekt"

De ezzel is konrétan bántod őket, mivel lekezeled őket, még egy kerekes székesre sem mondod hogy defektes csak mert kerekeszékben van.

2022. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
17%

Nem is értem,hogy miért kellene kötelezően bele törődnie a rokonoknak,hogy félre siklott valamelyik gyerek nemi identitása.

A szeretet és az elfogadás nem egy és ugyan az.

A drogos embert is szeretheted,de nem fogadod el,hogy hülye.

A gyilkost is szeretheted,de elítéled azért amit csinált (apa..).

A fogyatékos rokonokat is szeretheted,de nem biztos,hogy együtt tudsz élni velük.(autista agresszív unokatestvér.szeretik,de bántotta őket,már nem tudták kezelni.szakemberekhez került még 13 évesen amikor le akarta szúrni az anyját.)


Mindent lehet szeretni a hibáival együtt is.

2022. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem fogtad fel a lényeget.

Nem kell,hogy ártson vele ahhoz,hogy én ne értsek egyet vele.Szeretni szeretem ugyan úgy attól,hogy nem vagyok kibékülve azzal,hogy olyan amilyen.

2022. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de miért bűn, ha két fiatal szereti egymást? Baromira nem akarjuk a nagyvilág elé kürtölni és nem megyünk a pride-ra vonaglani szivárvány zászlóval. A négy fal között csináltuk, illetve nem csináltuk, mindössze filmezés közben elaludtünk összebújva. Ez volt az a "jelenet" amire benyitottak a szobámba. Nem azt kérem a szüleimtől, hogy most ezt mindenkinek mondják el, csak mindössze egy kis megértést és támogatást szeretnék. Az orientációnktól függetlenül sok mindenben jeleskedünk. A "bűnünk" mindössze annyi, hogy a fajfenntartásban nem veszünk részt. Nem attól leszünk rossz emberek, mert két fiúként egymásba szerettünk.
2022. jún. 20. 23:34
 20/47 anonim ***** válasza:
82%

24.A "bűnünk" mindössze annyi, hogy a fajfenntartásban nem veszünk részt.

Hidd el, ezt még sok heteroszexuális is mondhatja vagy olyan aki egyszerűen nem akar gyereket...Nem kell ehhez melegnek lenni. Ezt csak ráfogják sokszor a melegekre pedig ez nem újdonság, hogy egyre többen nem akarnak szaporodni. Ez sosem volt bűn.

2022. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!