Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet annak, hogy én...

Mi oka lehet annak, hogy én nem akarok gyermeket?

Figyelt kérdés

Anyukám kiskoromtól kezdve rideg volt velem, sosem mondta hogy szeret, nem ölelgetett, és vannak nárcisztikus vonásai is. Kiskoromtól kezdve azt mondta, ne menjek férjhez és ne legyen gyerekem, ha van egy kis eszem is.


Tinikorom óta tudom, hogy nem akarok gyereket vállalni. Azt hittem majd kinövöm, de már teljesen biztos vagyok benne.

Egyszerűen nincs meg bennem a vágy, hogy szüljek. Ezen kívül türelmetlen vagyok, és még sokminden, de ez már az én személyiségem problémája.


Szerintetek lehet, hogy anyám nevelése miatt nem akarok gyereket? Ha meglenne az a szikra, hogy vágyom rá, akkor a türelmetlenség és a többi nem tartana vissza szerintem..


2022. jún. 22. 14:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azon gondolkozom, hogy amúgy is a fogadj el mindent világban élünk, akár rasszok, akár nemi vonzódás. Ideje lenne elfogadni, hogy a klasszikus családmodell és társadalmi elvárások sem kötelezőek.


Nem mindenkinek kell gyerek. Mi több az emberek marha nagy része egyáltalán nem is alkalmas szülőnek.

2022. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!