Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valamit tudnék én tenni az...

Valamit tudnék én tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
A szüleim 0-24 azon vannak, hogy megkereserítsenek.Mikor jó kedvem van kitalálnak valamit, hogy hogyan legyen rossz,meg ha ülök csöndben belém kötnek,provokálnak.Már ezt unom és nem akarom hagyni, hogy elbasszák a gyerekkoromat.Még nagyszülőkhöz is költöztettek engem nem olyan rég,amit élveztem egyébként.Mielőtt írnád nem kamu sztori és nem,nem 14 éves vagyok és 1:1-ig minden igaz. Valaki valami tanácsot tudna adni, hogy mit tehetnék az ügy érdekében,mert már kezd elegem lenni!!!??
2022. jún. 24. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus tini melodráma. A világ bánt, csúnya gonosz szülők akik a puszta létezésükkel bántanak..

Világfájdalom..


Majd elmúlik.

2022. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
"Amíg nem vernek, addig örülj" Hát apám hatalmas a mérce :DDD te megkeseredett szerencsétlen ostoba proli. Ha ilyen következetesen bántanak, megváltozni nem hiszem hogy fognak. Tűrni kell sajnos 18 éves korig, aztán akkor már te is másképp fogsz gondolkodni és eldöntöd mit szeretnél.
2022. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát költözz megint a nagyszülőkhöz!

Meg ha otthon vagy, zárkózz be és nem tudnak piszkálni. Meg járj el otthonról!

2022. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár biztos, hogy kamu.
2022. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!