Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anyum vagy apum?

Mit csináljak? Anyum vagy apum?

Figyelt kérdés
Apum és az öcsém moziba megy, és egy olyan filmre, ami engen nagyon érdekel. Anyumat viszont nem, ő vásárolni megy. Döntenem kell kivel megyek. Nagyon érdekel a film, de anyummal is nagyon jó lenne a vásárlás, tuti egy kávéra is beülnénk.

2022. jún. 25. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Mozi
Vásárlás
57 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
A filmet máskor is meg tudod nézni.
2022. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Én vásárlásra teszem a voksom. (Abban az esetben, ha nem csak mezei élelmiszervásárlásról van szó)
2022. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
SZerintem is anyud, a filmet később is le tudod tölteni és megnézni. Anyukáddal ez jó közös program lehetőség
2022. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Vásárolni bármikor lehet.
2022. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
#4 Filmet nézni is🤷🏻‍♂️
2022. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
#4 filmet nézni is, de itt nem a vásárláson van a hangsúly, hanem a programon, beszélgetésen, kávézáson. A mozi az nem olyan értékű program, ott csendben kell lenni, nem lehet beszélgetni, csak a filmet bambulni.
2022. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem élelmiszerek vásárlásáról van szó, akkor anyudat. Én nem tartom sokra a mozizást, 10+ éve nem is voltam, de tudom, hogy sokaknak élmény moziban megnézni egy filmet. Viszont tényleg jó közös program lehet, ha anyuddal mész (és ismétlem, nem kaját venni otthonra).
2022. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Moziban a filmet csak akkor lehet megnézni, amikor vetítik, ez erősen korlátozó időtényező. A boltba elmenni vásárolni és kávézgatni, ezt gyakorlatilag bármikor megtehetitek amikor eszetekbe jut. Ha érdekel a film, akkor a mozit választanám.
2022. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

#8

Igen, de filmet bármikor letöltesz,besötétítesz együtt megnézitek.


Ha nem kajavásárolgatásról van szó, akkor viszont nem biztos hogy anyuka minden héten elmegy plázába🤔

2022. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Filmet bármikor meg elhet lesni.
2022. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!