Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Élettársammal külön mentünk 4...

Élettársammal külön mentünk 4 éve, van két közös kisfiúnk, 7 és 9 évesek. Neki azóta már van egy új kapcsolata. Mindenképp szeretné rendezni a láthatást, így gyámhatósági ügy lesz belőle. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt párkapcsolata, addig jó kapcsolatot ápoltunk a gyerekek miatt, de amióta megtudtam, hogy lett valakije, eléggé megharagudtam rá, nem is beszélünk. A gyerekekkel már találkozott az új nő, de őszíntén szólva nem örülök, hogy szeretnek vele lenni, talán anyai féltékenység. Sokszor jöttek már úgy haza, hogy mesélték az új élményeket, de fel tudnék robbanni és ilyenkor dühöngök. Próbálom mondani a gyerekeknek, hogy anyának fáj ez, hogy mással ilyen jól érzik magukat, így mostanában már nem is mennek az apjukhoz, mert tudják, hogy ez nekem rossz. Ha a gyámhatóságon azt mondom, hogy nem akarnak menni a gyerekek az apjukhoz, akkor is kötelezhetik a láthatást?

2022. jún. 29. 13:24
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
89%

Higgyétek el hogy nem kamu a kérdése. Bíróságon dolgozom, annyi ilyen agybeteg szülő van, hogy elképzelni nem tudjátok.


Mikor már végre lehetne normális életük minden szempontból mindenkinek, akkor az egyik hirtelen meghulyul.


Kérdező! Menjél terápiára te szerencsétlen.


Ahelyett hogy örülnél, hogy a gyerekeinek jó dolga van!!! Nem tudok mit mondani az ilyen szellemi hulladékokra.

2022. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
91%
Az a rosszabb ha épp valóság a dolog.
2022. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
5%

#31

Na, persze. Én meg a miniszterelnök vagyok.

2022. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
92%

Nem azt mondtam hogy a kitaláció jobb. Hanem hogy sokan el sem hiszik, hogy ilyen emberek léteznek. Nem is kis számban.


Manapság már nagyon ritka az olyen a család, aki a válást próbálja intelligensen feldolgozni, hogy a gyerekei a lehető legkisebb sérüléssel legyenek túl rajta.


Egyetlen egy elvalt szülőpart ismerek, akik jóban maradtak egymással, intézik a gyerekeket közösen, sőt néha még közös programot is tudnak csinálni úgy, hogy ott van az új párjuk.


A gyerekek is kiegyensúlyozottak. Nem ez lenne a normális?

2022. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
30%
33 hol írtam hogy én a pápa vagyok?
2022. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes módon ebbe a rovatba minden napra jut egy rakás könnyfakasztó, felháborító vagy vitagenerátor sztori, amit aztán otthagy a kérdező.

Meleg vagyok és homofóbok a szüleim? blablabla?

Hogy mutassam be a néger barátom otthon?

Az anyósom leköpte a volt párom sírját és ő van felháborodva, nekem van igazam?

Mit csináljak a meleg unokaöcsém muszlim barátjának a homofób szüleivel, akik tartoznak pénzzel és kizárólagos felügyeleti jogot követelnek a macskám örökbefogadójának árva nevelt lánya felett?

Ez még az ezotéria rovaton is messze túltesz.

2022. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
97%

Nincs azzal baj, hogy fáj, ha ő boldog.

A baj azzal van, hogy a gyerekeidre pakolod a terhet. Elveszed tőlük a lehetőséget, hogy az apjukkal legyenek, és ez szemét dolog.

2022. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, hogy csak a szokásos kamukérdés, nem pedig komolyan ilyen egy anya...
2022. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
83%
Az azért felér az agyadig, hogy a gyerekeid lelkét mérgezed ezzel a hozzáállással? Örülj neki, hogy jól kijönnek az új nővel.
2022. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
8%
A gyerekeid nagyon undorítóak. Egyáltalán nem értékelik, hogy az anyjuk szereti őket. Szerintem neveld meg őket.
2022. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!