Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Élettársammal külön mentünk 4...

Élettársammal külön mentünk 4 éve, van két közös kisfiúnk, 7 és 9 évesek. Neki azóta már van egy új kapcsolata. Mindenképp szeretné rendezni a láthatást, így gyámhatósági ügy lesz belőle. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt párkapcsolata, addig jó kapcsolatot ápoltunk a gyerekek miatt, de amióta megtudtam, hogy lett valakije, eléggé megharagudtam rá, nem is beszélünk. A gyerekekkel már találkozott az új nő, de őszíntén szólva nem örülök, hogy szeretnek vele lenni, talán anyai féltékenység. Sokszor jöttek már úgy haza, hogy mesélték az új élményeket, de fel tudnék robbanni és ilyenkor dühöngök. Próbálom mondani a gyerekeknek, hogy anyának fáj ez, hogy mással ilyen jól érzik magukat, így mostanában már nem is mennek az apjukhoz, mert tudják, hogy ez nekem rossz. Ha a gyámhatóságon azt mondom, hogy nem akarnak menni a gyerekek az apjukhoz, akkor is kötelezhetik a láthatást?

2022. jún. 29. 13:24
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha a fiaid elég idősek lesznek és becsajoznak, akkor arra is vergődni fogsz?
2022. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 Savlekotő ***** válasza:
72%
Ez a típus arra is mer játék szert szül más célja nem volt, az ilyen nők betegek
2022. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
77%
nem csodalkeznek, ha elvennek toled a gyerekeket, erdemtelen vagy az anya megszolitasra is.
2022. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo az zavar , hogy az exednek uj parja van , vagy az zavar , hogy apuka egy idegen novel es a ti kozos gyerekeitekkel jatszik csaladosdit? Szereted meg az exed? Ugy erzed esetleg , hogy te egyedul maradtal a ket gyerekkel , ott hagyott teged a szrban de kethetente jatsza a szuperapukat meg az eszet az uj nonek? Vagy inkabb az fusztral , hogy az exedet sosem tudod a gyerekek miatt az eletedbol kitorolni ? Mert az lehetetlen amig a gyerekek kicsik .
2022. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a lathatast kotelezhetik . Ezzel valahogy megkell tudnod birkozni, hogy a gyerekek osszekotnek titeket .
2022. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
67%
Te beteg vagy a nem létező agyadra. Fuhh, ugyan nincs gyerekem és nem is különösebben vágyom rá, de szerencsétlenek baszki, mekkora gyökér, gusztustalan, érzelmi manipulátor “anyjuk” van (csak mert az ilyet én embernek se igen nevezném, nem hogy anyának). Hányni tudnék a fajtádtól.🤮
2022. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
79%
Szóval az exed nem kezdhet új életet egy új párral, de neked gondolom szabad lenne egy új kanci 😃 Betegesen féltékeny vagy.
2022. jún. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az ilyenek kerülnek be a híradóba, hogy miket művelnek a gyerekekkel. Hol van már az a család védelmi törvény ami megtiltja hogy egy ilyen a gyereket csak 5 méterre közelíthet meg. Hány ártatlan gyerek hal még meg addig? Elmebeteg vagy.
2022. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
96%

Semmi gond, vannak ilyen alakok, mint te, de a gyerekeid nem ostobák.


Rá fognak jönni, hogy uszítasz, és magadra hagynak majd.

2022. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
78%

Bár én nem vagyok otthon a témában, de szerintem nem lenne olyan egyszerű, hogy azt mondod a gyerekeid nem akarnak menni. Gondolom meg kellene indokolni, mert egy szülőnek alapjáraton véve joga van a gyerekéhez, nyomós ok nélkül pedig engedélyezni fogják a láthatást. A gyerekek szeretnek náluk lenni, ezt nem fogod tudni úgy beállítani, hogy az exed ne láthassa őket.

Nőj fel. Már nem vagytok együtt, neki párja is van. Ismerkedj te is.

2022. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!