Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Élettársammal külön mentünk 4...

Élettársammal külön mentünk 4 éve, van két közös kisfiúnk, 7 és 9 évesek. Neki azóta már van egy új kapcsolata. Mindenképp szeretné rendezni a láthatást, így gyámhatósági ügy lesz belőle. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt párkapcsolata, addig jó kapcsolatot ápoltunk a gyerekek miatt, de amióta megtudtam, hogy lett valakije, eléggé megharagudtam rá, nem is beszélünk. A gyerekekkel már találkozott az új nő, de őszíntén szólva nem örülök, hogy szeretnek vele lenni, talán anyai féltékenység. Sokszor jöttek már úgy haza, hogy mesélték az új élményeket, de fel tudnék robbanni és ilyenkor dühöngök. Próbálom mondani a gyerekeknek, hogy anyának fáj ez, hogy mással ilyen jól érzik magukat, így mostanában már nem is mennek az apjukhoz, mert tudják, hogy ez nekem rossz. Ha a gyámhatóságon azt mondom, hogy nem akarnak menni a gyerekek az apjukhoz, akkor is kötelezhetik a láthatást?

2022. jún. 29. 13:24
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
80%
Olyan jo lenne ha irnal kerdezo valamit ! Legalabb a kerdesekre valaszolnal.
2022. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
82%

Troll vagy. Ekkora gyökér nem lehetsz.😀 Legközelebb ejts el pár helyesírási hibát, és olyan kifejezéseket mint például "a paromal széjel mentuk" vagy "a kisfijuk, anyát szeretikjoban igy meg e lehet akadájozni hogy sokat láthassa öket", esetleg "negativ hozaszolast nem kerek kerem ojan irjon aki tapasztallt"


🤠✌️

2022. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon remélem, hogy ez csak egy kitalált provokatív kérdés. Ellenkező esetben: sürgősen kezeltesd magad. Remélem, hogy a gyámügy az Apa oldalára billenti a mérleget, mivel nincs rosszabb egy toxikus Anyánál.

Egyedül fogsz megöregedni.

2022. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
74%

Aztán az ilyen görények miatt van leszolva alapból egy egyedülálló anya.

Szégyelld a pofád sztm!

Én örülök, h lányom az alja nőjevel is jól kijön.

Keress magadnak Te is valakit, bár így a kutya nem állna veled szoba!

N 30

2022. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
79%
apja nőjével*
2022. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
95%

55, Freudi elszólás :DDDDD

(tudom, nem direkt, de viccesen jött ki)

2022. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem annyai féltékenység.Tényleg menj egy szakemberhez.
2022. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
95%

Volt nemrég egy hasonló kérdés, szemezgess a válaszok között: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Én ezt válaszoltam akkor, és továbbra is ez a véleményem:

"Én ugyanezen mentem át, borzasztó rossz érzés volt látni és hallani, hogy a lányunk mennyire jól érzi magát az új barátnővel, ilyen program olyan ajándék, stb. Nehéz volt megszokni, de muszáj volt a gyereket néznem, és örülni annak, hogy ő ilyen jól viseli ezt az új helyzetet. Csak azt nézem, hogy neki mi a jó, és ha ő jól érzi magát, akkor teljesen mindegy, hogy nekem mennyire fáj. Ne úgy fogd fel, hogy az új barátnő anyaszerepbe akar bújni, inkább örülj neki, hogy elfogadja a gyerekeket, és törődik, foglalkozik velük, rosszabbul is járhattál volna. Én így próbáltam felfogni egy idő után, és nagyjából sikerült elfogadnom. A gyerek az első, nem az, hogy én - vagy te - hogyan dolgozzuk fel a saját kis lelki válságainkat."

2022. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi rosszindulatú embert, nem véletlen utálom az embereket, nem véletlen vagyok sátánista. 👿🤬🤬🤬🤬
2022. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
15%
Apuka írta ki a kérdését!! Ezer százalék!!
2023. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!