Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyuljak normálisan...

Hogy viszonyuljak normálisan a "mostohaapámhoz", ha anyám miatta hagyta ott az apámat?

Figyelt kérdés
Momdani könnyű, hogy legyek normális, de nem olyan könnyű úgy tenni, mintha nem túrt volna szét ehy családot.

2022. júl. 5. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Kezdetnek gondolkozz el rajta hogy egy nő nem dob csak el úgy egy férjet ha boldog mellette. Te a nevelőapádat látod szarnak, de borítékolhatod hogy voltak ott előzmények, és már eleve szar volt apádék kapcsolata. A faterod se vétlen abban hogy így alakult.
2022. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ha egy kapcsolat véget ér az mindig 2 emberen múlik. Ha apukáddal annyira rendben lettek volna akkor nem kellett volna másik pasas. Attól hogy te azt láttad esetleg látszatra minden oké, akkor sem láttál bele a házaséletükbe stb…

Nagyon rossz lehet neked de ez anyukád döntése és joga van hozzá.

2022. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Savlekotő ***** válasza:
81%
Az jobb lett volna ha együtt maradnak nem boldog egyik se folyton üvöltenek utálat van, vagy mindkettő tart partnert, ne legyél önző.. Biztos volt előzmény boldog kiegyensúlyozott szerelmi házasság nem megy fatigra magától. A gyerek miatt együtt maradásnak meg pont a gyerek látja karat hogy a családot ezzel tarsitja hogy az szar nem boldog üvöltenek a szüleim egymás jelentetetol hányingert kapnak van színház együtt vannak miattam hurrá . Örülj neki sokan élnek egymást utalo üvöltő szülőkkel
2022. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
A családot apád és anyád túrta szét, akik nem voltak képesek megbeszélni a problémáikat.
2022. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell jópofizni vele, de azért bunkó se legyél, anyukád hozta meg a végső döntést, lehet, hogy nem tudod az egész sztorit.

Nekem csak 17 éves koromban mentek szétt a szüleim és szerintem jobb lett volna, ha 5 évvel előbb meghozzák ezt a döntést, mert nagyon nem volt jó, mikor a fejem fölött veszekedtek.

Még tanulok, így félig otthon élek, az aktuális partnerekkel meg nem foglalkozom, mosolyogva köszönünk egymásnak és kb ennyi.

2022. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Az utolsóval értek egyet, szerintem sem kell jópofizni, és jó esetben ezt el sem várják tőled. Akár őszintén is beszélhetsz erről velük, nem tudom hogy hány éves vagy, de ha már nagyobb, akkor én biztosan megpróbálnék leülni velük beszélni, és elmondani, hogy neked ez mennyire nehéz, és hogy biztosan több időre lesz szükséged, hogy hozzászokj az új helyzethez.
2022. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem ő egyedül túra szét a családot, anyádon múlt a legtöbb, de valószínűleg apád is hibás volt a dologban.
2022. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ehhez nem csak ő kellett, szüleid pont annyira tettek érte hogy szétmenjen a házasság, akár csak annyival hogy nem si akarták megmenteni.
2022. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Csak azt a kapcsolatot lehet szétcseszni, ami nem elég erős.

Megpróbálták a szüleid, nem ment. Megpróbálnak máshogy boldogok lenni.

A mostoha apádat nem KELL szeretned, de az anyukád döntését fogadd el.

2022. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy anyádhoz
2022. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!