Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyuljak normálisan...

Hogy viszonyuljak normálisan a "mostohaapámhoz", ha anyám miatta hagyta ott az apámat?

Figyelt kérdés
Momdani könnyű, hogy legyek normális, de nem olyan könnyű úgy tenni, mintha nem túrt volna szét ehy családot.

2022. júl. 5. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Mostohaapàd nem tehet róla. Én ebben a kontextusban inkább anyám ellen mennék, ő nem bírt a picsáján maradni, amíg tisztességgel le nem zárja a kapcsolatot apáddal
2022. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Olyan nincs, hogy 3. miatt megy szét egy kapcsolat.Se szerető, se anyós, se körülmény.Az adott 2 emberen múlik minden, jelen esetben a szüleiden.
2022. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Boldog családot nem túr szét senki. Könnyebb egy harmadikra mutogatni, mint a saját szüleinkben meglátni a hibát, de itt ők ketten az igazi felelősek.
2022. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon érdekelne kinek fáj ennyire az igazság: de tény ami tény, egy jól működő kapcsolatot a büdös életben nem tud szétverni egy harmadik. Ha meg nem működik, akkor minek kínlódva benne maradni?
2022. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem ezt a nagy lepontozást... (13. voltam) Nem, nem a harmadik felelőssége, hanem az eredeti páré, akik egymást nem becsülték. Csak sok gyereknek fáj beismerni, hogy a szüleik nem szentek, nem szerették már egymást, és így a harmadikra hárítanak.
2022. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
76 százalékoska, indokold már a lepontozást, érvelj miért nincs igazunk. De gondolom nincsenek érvek, ezért lapítasz kommentelés helyett mint sza.r a fűben..
2022. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem is vártam mást.. egy újabb nyúlbéla.
2022. júl. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!