Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tapadnak rám a szüleim...

Miért tapadnak rám a szüleim mikor nyaralok, ha amúgy nem érdeklem őket? (18/L)

Figyelt kérdés
Általában reggel apám kipanaszkodja magát a politikát meg a munkahelyét illetően, ha anya felkel akkor ő is panaszkodik apámra, meg a barátnőire, ha kijövök a szobámból akkor folytatják. Ha én akarok valamit mesélni akkor jön az "aha" "hmm" "az jó", vagy ha közös programot akarok, pl bicikli, vagy társas, nemet mondanak. Na és most végre összegyűjtöttem annyi pénzt a diákmunkával, hogy teljesen önköltségből ki tudtam jönni egy barátnőmhöz külföldre 2 hétre. És azóta állandóan írnak hogy mi van velem, mit csinálok, hogy érzem magam, stb. Mire jó ez? Egész eddig nem érdekeltem őket, egy lelki szemetes voltam, és el is fogadtam ezt.

2022. júl. 17. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Anyaként írom: aggódnak. Más az amikor a gyerek otthon van egyfolytában és látod,hogy jól van,eszik,iszik (és még ha úgy is tűnik nem figyelünk 98%-ban azért mégis) és más az amikor nincs a közelben nem látod, nem tudod,hogy beugrik-e felhevült testtel a vizbe, szórakozóhelyen nem inzultálták -e, ha táborozni mennek nem csúszik-e meg egy vizes sziklán és most nem sorolom fel az összes félelmet.Ha otthon van az nyugodt terep.Tudjak hogy biztonságban vagy és tudnak más dolgokra koncentrálni.Beszeld meg velük hogy minden nap reggel kilenckor hívod őket vagy írsz nekik (de akkor állítsd be a telefont és ez legyen szent) és akkor nyugodtak lesznek.Kozbenso smsre írd azt:Jól vagyok anya,ne aggódj :) esetleg egy szeretlek smsben talán nem ciki .

Közös programra:"anya,nagyon szeretnék veletek egy kicsit bringázni,kirándulni kérlek menjünk el a hétvégén.Nekem nagyon fontos lenne."amikor figyel rád igazán akkor mond:)

2022. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon tudják, hogy biztonságban vagy, ha nem is látják mindig, hogy mit csinálsz, de ha nagy gond lenne valószínűleg tudnának róla. Most bármi történhet veled, nem tudnának róla, nem érzik, hogy biztonságban vagy
2022. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

ahogy elmentél otthonról rájöttek, hogy megnőtt a gyerek, aztán most akarnak hirtelen mindent bepótolni

az enyémek is ilyenek

2022. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt írja az első aggódnak. Én inkább arra tippelnék, van egy szar, kihűlt kapcsolatuk, és nem tudnak egymással mit kezdeni most hogy nem vagy ott. Te vagy az ürügy amiért nem hagyják a francba az egész ellaposodott vacakot amiben élnek, és azért lógnak rajtad, mert ez könnyebb mint szembesülni a dolgaikkal. Ha otthon vagy meg szarnak rád, mert akkor kéznél vagy pajzsnak ami miatt nem borul a bili.. az meg hogy te ebben mennyire mész tönkre, pont nem érdekli őket.
2022. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"állandóan írnak"

Csak akkor olvasd el, amikor kedved tartja.

2022. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy, így szokásos az aggódás.
2022. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy nem szokásos, a kérdező maga írja hogy a szülei szarnak rá.
2022. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Amikor ott van velük, akkor tudják, hogy biztonságban van, azért "szarnak rá". Amikor külföldön van, az más, akkor aggódnak érte.
2022. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hidd ezt. De ha annyira törődnének a gyerekükkel, nem néznék semmibe mikor otthon van.
2022. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, "annyira" nem törődnek vele, de azért valamennyire mégiscsak... :)
2022. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!