Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az ,hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az ,hogy a kigyúrt pasikra csak a butább, komolytalanabb, lányok tapadnak?

Figyelt kérdés
17F, 2 eve rendszeresen edzek, próbálok izmot növelni, vékony alkatú vagyok alapból, de sikeresen haladok, viszont egy lány akivel szemezgetunk egymassal (17 szinten), azt mondta az ő szemében valamiert az izmos pasik negativ kisugárzásúak,meg hogy ezzel csak libákat celozzak meg, ő is jól tudja hogy én is kemenyen edzek. Most akkor ez valami celzas? Eskuszom neha fogalmam sincs hogy mivan. ;( ugy erzem olyan kapcsolatban még nem vagyunk hogy nyiltan megkerdezzem tole hogy akkor most arra gondolsz ,hogy nekem a libak kellenek helyetted?, ez valamifele irigyseg? pedig megkerdezni lenne a legjobb,de meg kicsit varnek vele

2021. júl. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, egyébként meg csak egy random megjegyzés volt, jelentéktelen. Nagyon sokszor csak tesztelnek a csajok, ez is ilyesmi volt. Te most ezen fennakadtál, elkezdtél kételkedni magadban és benne, meg is buktál egy egyszerű próbán.
2021. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most jelenleg nem edzek, de kezdem megint. Sokat edzettem már eddig is és most is látszik. Mikor jobb formában voltam tényleg hatalmasnak számítottam. Van pár lány akinek az a külső önmagában imponál. De aki csak azért akar velem lenni, mert kigyúrt vagyok az tényleg egy felszínes, buta liba. Ez kb olyan, mint mikor a pasik csak azért repülnek rá a lányra, mert nagy a melle.

Nem vagy jobb attól, hogy izmosabb vagy és ezt gondolom te is tudod. Ha van egy lány aki számára a külsőd elfogadható, de a belsődet szereti meg igazán, na azt nem szabad elengedni, vele kell foglalkozni.

Én is így választok lányokat. Nem az számít, hogy milyen a melle vagy a feneke, úgy sem azt fogom benne szeretni. Legyen egy átlagos, külső, de színarany belsővel és engem megvett. Ha szeretem úgy is ő lesz számomra a legszebb a világon :)

2021. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azok buknak rájuk, akik apa pótlékot keresnek. Persze nem minden esetben, de gyakran előfordul. Ja és ezt nem én mondom, hanem egy híres pszcichiáter..
2021. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, egy jó pasit mindenki hamarabb észrevesz.
2021. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így általánosítani, hogy csak.


Meg amúgy pl lehet még egy kigyúrt pasi is tök okos is, meg aranyos, jószívű, ami miatt tapadhatnak rá, és ha pl intelligens is, meg jószívű is, (és még jól is néz ki), akkor arra tapadni szoktak szerintem.

2021. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!