Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Küldjem el a barátomat a...

Küldjem el a barátomat a francba a kedvükért vagy viseljem el tovább hogy bántják őt?

Figyelt kérdés

Na szval pár hónapja megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval és elkezdtünk levelezni. Hirtelen szerelmes lettem belé és a múlt héten el is mondtam neki hogy tetszik. Először azt hittem hogy majd kinevet de tök kedves volt, meg az emojik amiket küldött azok alapján nézve szerintem én is tetszem neki. Tegnapelőtt kifigyelte a 13 éves kistesóm hogy beszélek valakivel, és szólt a szüleimnek. Utána persze meg meg kellett mutanom nekik. Már akkor láttam hogy nem tetszik nekik valami. Majd elkezdtek nyomozni utána, először csodálkoztak hogy milyen különleges fiúval beszélek, majd utána elkezdték őt bántani csak mert a barátom, ugyanis kiskorom óta mondogatják nekem hogy a tesómnak hamarabb lesz majd barátnője mint nekem barátom. Szerintem reménykedtek ebben. De nem így történt és ezért túlérzékennyé váltak. Minden egyes mozdulatomba belekötnek, kiforgatják a szavaimat és elkezdenek veszekedni velem eközben folyamatosan a "hájas" barátomat szidják. Igen picit teltebb alak mint én de nem hájas inkább én vagyok vékony de ezt most hanyagoljuk. De azonkívül tök kedves meg minden.


Mit tegyek?


16/L



2022. júl. 23. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
na, az utolsó is látatlanban lenézi a srácot.. pedig szart se tud róla.
2022. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

11: nem lenézés, hanem tapasztalat.


A fiúk jobban szeretik az elérhetetlennek tűnő lányokat és azokat a lányokat nem tisztelik, hanem csak kihasználják, akik önként felajánlkoznak.

2022. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

11: különben is benne volt a LEHET szó. És a végén az, hogy hívja meg s kiderül..


Nem kellene szövegértelmezés nélkül vagdalkoznod.

2022. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
te tényleg 16 éves vagy, kérdező? A kérdés meg a fogalmazás alapján 12nek gondoltalak. Sőt, még most is ez a véleményem...
2022. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

14 -es:

Mi a gond a kérdező fogalmazásával? Teljesen korrekt, összeszedett, értelmes mondatokban kommunikálta le a problémáját, néhány helyesírási hibát leszámítva. Tőle sokkal idősebbek is ezen a szinten vannak, vagy még itt sem.

2022. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat a helyesírási hibákért, gyorsan gépeltem.
2022. júl. 23. 14:32
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
harmadik lehetőség: kiállsz a srácért.
2022. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Így hogy nem is ismerik nem kéne elküldeni.
2022. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Szüleiddel ne foglalkozz, a húgod ellen vezess be akár több szankció-csomagot. Nagy szemét az a gyerek, szankció helyett akár meg is nevelheted vagy állj bosszút, de kegyetlenül.
2022. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!