Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyereketek...

Mit tennétek ha a gyereketek nálatok akarna lakni mert éppen rossz időszaka van de már elköltözött tőletek egy ideje?

Figyelt kérdés
Nincsen a kérdésnek semmilyen családi háttere csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2022. júl. 26. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Sajat gyermekemet boldogan várnám.


Szüleim megtagadták, hogy hazalátogassak, pedig nem szorultam volna rá. Csak látni akartam őket.

2022. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem lakna, mert nem férnénk el. Nincs plusz szobánk.
2022. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Bármikor szívesen látok bárkit, szülőt, barátnőt, gyereket, unokatestvért, még 2-3 napra is (addig alszom a kanapén), de több időre nem jöhetne senki.
2022. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem a nyugit, a kényelmet, de a gyerekem bármikor, bármennyi időre jöhetne, mert annyira szeretem őt.
2022. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez nekem nagyon meglepő hogy a többség nem fogadná be a saját gyerekét. Remélem ezek az emberek idös korukbam sem várják majd hogy a gyerekük akár csak egy füszalát is arrébb tegyen értük...
2022. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%

15!


Nos, én hajnali 3kor kelek, akkor megyek dolgozni. 6ra érek haza, utána 8ra megyek q másik munkahelyemre. A férjem otthonról dolgozik, nyolckor kel. Kérlek áruld el, ebben a helyzetben hova kellene tennem a külön élő gyerekemet egy két szobás lakásban, ahol az egyik szoba a haloszobank, a másik pedig egybe van nyitva a konyhaval? Melyikünk mondjon fel miatta, én vagy a ferjem?

2022. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyükfel,hogy amúgy normális ember és nem valami elfuserált marha.

Bűnöző vagy drogos,stb.


A szülői ház ajtaka számara mindig nyitva áll.


Amennyiben a fentiek mégis valamelyike fennáll azaz marha,bűnöző vagy drogos,stb akkot is résnyire nyitva van.


Aztán ha rossz időszak mondjuk bizonxitott gyerek gyilkosság és épp szökésben van...akkor az ajtó mögött rendőrök várják.

2022. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!