Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukámmal megromlott a kapcsol...

Apukámmal megromlott a kapcsolatunk, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy apukám tegnap és ma is egész nap dolgozott és közölte is hogy fáradt. Én pedig ma végig rossz kedvben voltam és valamikor a hálószobájában együtt voltunk és akkor egy picit jobban lettem és játékos voltam, és elkezdtem dobálni a pizsomájával, ezt mind viccből és én azt gondoltam hogy neki nem fáj a szeme, mert ezelőtt is egyszer az autóban voltunk és én úgy értettem hogy nekem mondja, hogy biztosan fáj a szemem és kéne már pihentetni, pedig az övére mondta de én így értettem, szóval ugye dobáltam és 2x eltaláltam a fejét de miután közölte hogy nem tetszik neki és ott ne, csak a hasát dobtam nem is erősen és az nem fajt neki, ezután egy ismerősét elvitte valahova és amikor hazaért egész végig csak sírt, és nemtudtam mi baja, majd lefekvés előtt közölte velem hogyha este nem lesz itthon akkor az ügyeleten van, de én mindvégig azthittem hogy azért mert ma rosszul voltam de először tényleg nem tudtam mi van majd este gondolkodtam és azt gondoltam hogy a szerelmi életével van bajom(ennek előzménye is volt, de az ide nem tartozik), és mondtam neki mert azt gondoltam hogy azthiszi hogy mindvégig hazudtam neki stb. És akkor mondta nekem hogy én leszarom ha neki vannak gondjai, ha nekem van ő jön és segít, és kérdeztem hogy honnan veszi hogy leszarom, és elmondta hogy mondta hogy fáj a szeme és én mégis leszartam és dobáltam, és most alig lát, ezt nem mondtam neki, de nem értem mert amikor elment otthonról tökéletesen látott, mióta hazaért csak sírt és tudom hogy fáj a szeme és most teljesen én vagyok a hibás de velem is volt hasonló, hogy mondjuk sokáig de tényleg sokáig fújta a szememet aszél úgy hogy nem aludtam az éjszaka, picit rosszbabul láttam de egy alvás után elmúlt. Lehet hogy rásegítettem azzal hogy véletlen ott dobtam, de több órán át sírni megviselheti a szemet jobban nem? Kérlek titeket, normális válaszokat, ne haragudjatok a helyesírási hibákért, ha esetleg valamit nem érthetően írtam le, vagy nem írtam le, kérdezzetek meg és leírom hogy is értem, de most énis nagyon rosszul vagyok és tudom hogy én vagyok a hibás, nemtudom mi tévő legyek, hogyan oldjam meg. Hozzátenném hogy elvált anyukámtól és "egyedülálló". Tudom hogy nagyon rosszul írtam le pár dolgot és lehet elsőre nem nagyon értitek, de légyszi ne bántsatok érte. Köszönöm.

2022. júl. 28. 00:27
 1/10 A kérdező kommentje:
+még mielőtt nem tudtam hogy ez a szem dolog a gond, akkor mondtam neki hogy ma egész nap rosszul voltam, nem a szerelmi dolgaival van gondom, aztmondta hogy mondhattam volna hamarabb is, s hogy neki van lelkiismeret furdalása.
2022. júl. 28. 00:39
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Kéne mellé lehet valaki ugy overall.
2022. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy valaki, de vele még csak úgyahogy ismerkednek és nem jönnek még össze.
2022. júl. 28. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy: sajnálod, nem tudtad, hogy fáj a szeme a dobálástól, nem akartál neki fájdalmat okozni. Szeretnél kibékülni, mert szereted őt és nem akarsz rosszban lenni.


Nagyon fog örülni.


-egy apa

2022. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reggel mondani fogom neki. Remélem hogy nem lesz komolyabb baja a szemének.
2022. júl. 28. 00:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj sokat, biztos minden rendben lesz a szemével.

Nagyon szeret téged, örülni fog, hogy ki tud békülni veled.


(Nehéz a szülőknek is. Néha nem is kell megérteni, hogy pontosan miért, csak segíts azzal, hogy türelmes, kedves maradsz.)


És ne maradj fent sokáig, későre jár már ;)

2022. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megértetek és nem nokiztok le. Azt gondoltam hogy apukám alszik,de hallottam hogy éppen most fújta ki az orrát, én sem tudok aludni, de remélem sikerül holnap megoldani.
2022. júl. 28. 01:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérj bocsánatot és öleld meg :)
2022. júl. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na sziasztok, végül sikerült megoldanunk, bocsánatot kértem tőle és elfogadta. Köszönöm a segítséget!:)
2022. júl. 28. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál! :)
2022. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!