Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik cigiznek, milyen reakciój...

Akik cigiznek, milyen reakciója volt a szülőknek, amikor megtudták?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10: szerintem inkább beletörődtek...tudomásul vették...
2022. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam mikor kiderült, még otthon éltem. Hát senki sem volt elragadtatva, de rájöttek, hogy a cigizés miatt járkáltam el annyit otthonról.

Így anyukám azt mondta, hogy cigizzek inkább otthon, meg persze velük is megbeszéltem, hogy tisztában vagyok a káros hatásaival.

Szerencsére ez sosem hatott ki a velük való kapcsolatomra

2022. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
18 elmúltam mikor megtudták, pénzt nem kaotam rá és a lakásban nem lehetett cigizni, de mivel volt keresetem és terasz, így nem volt probléma.
2022. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban tiltották (15-18 évesen) ez nyilvánvaló. Mivel a szüleim nem cigiznek, 1 másodperc alatt megérezték rajtam. Utána csak mondták rosszallóan hogy nem kéne, de nem tiltották. Előttük sosem szerettem cigizni így ebből nem volt konfliktus. Egy idő után magamtól leraktam és ennyi.
2022. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem h létezne olyan helyzet ahol úgymond pozitívan reagálnának erre.
2022. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Apám egy láncdohányos alkoholista féreg, szóval valszeg pont emiatt elkerült a cigi és minden egyéb változata, inni csak buliban szoktam.

Szerintem még örülne is neki, ha rászoknék vagy ha beheroinoznám magam minden nap.

2022. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyum tiltotta, de nem èrdekelt. Már csak dacból. Elsőnek nővèrem előbb buktam le. Megigèrte, hogy nem mondja el. Tartotta az igèretèt.
2022. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Normális szülő meggyújta a gyerekét ilyenkor.
2022. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!