Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lett volna a helyes reakció?

Mi lett volna a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Te és a gyereked egy autóban ültök, a gyereked vezet. Ő a parkolóból kiállva nekitolat egy szabad szemmel is jól látható villanyoszlopnak.


Nem kezdő sofőr, 10 éve vezet.


Az autó a tiéd, és nem két kézzel szórjátok a pénzt.


Mit tennél, hogy reagálnál?


2022. aug. 3. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Kifizetettném vele a kárt
2022. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Az elso ami beugtik hogy esetleg miattam görcsöl e amitől elfelejtett vezetni.(csak mert amikor felém áll a főnök joformán a nevem is elfelejtem valahogy:D)


Kb megkérdezném tőle azt, hogy mi van veled? (Ez a leeslegelső hogy tudjam) aztán talált érdeklodnék, hogy zavart az oszlop esetleg? Vagy netán billiárdozunk?


Felmérném a kárt. Fognám a fejem. Kiváncsi lennék van e vmi ötlete. Vagy biztosítási csalást ki lehet ebbol hozni.

2022. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

A jelenlegi autómmal annak tolatna, aminek akarna, nem szólnék semmit.

Utálom, egy régi ütött-kopott vacak, de ez van.

Többek között ezért nem vennék karcmentes autót, mert valami nyanya fix, hogy nekivágja az ajtót egy penny parkolóban.

2022. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

*beugrik


Nalam a gyerek vagyoni helyzetétol fugg a résztvállalása. Annak x%-a kéne sztem

2022. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Neki kellene kifizetnie a kart, ez tiszta sor, de nem tennék szemrehányást, nyilván nem direkt csinálta. Előfordul ilyesmi egy tapasztalt vezetővel is néha, és bosszantja az embert is nagyon, ha megesik, főleg ha nem a sajátjában okoz kart, hanem a máséban. Kár ezt túlragozni. Változtatni már nem lehet rajta, meg kell javíttatni és tovább kell lépni. És persze máskor is odaadnám neki ettől még az autót megjegyzések nélkül, ha arról lenne szó.
2022. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Aki 10 éve vezet es ilyet csinál, azzal valami van szerintem vagy lelkileg vagy mentálisan vagy akárhogyan.
2022. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Èn egy hete zúztam be a bal hátsót rgy oszloppal. Olyan takarásban volt vègig, hogy csak a csattot hallottam. Persze fizetem a kárt.

2:meló hrlyen fehèr fal, a parkoló felèbe belelóg egy raktár fala. Persze tükörből az nem látszik, hogy ott nem tolathatsz vègig. Ott nem lett kár, de azt is fizethettem volna...

2022. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Kár kifizet, aztán ennyi, mást mit elhet?
2022. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#2 és #5 válaszoló rátapnitott a lényegre, és összeségében az utóbbi válasz/reakció tetszik.


Köszönöm.a válaszokat! :)

2022. aug. 4. 06:41
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Előfordul. Kár kifizet és ennyi.


Én ugyan nem vezetek, de bicikliztem már bele előttem lévő, favágásra felhívó háromszögbe - hát szerintem csak a vak nem vette volna észre, de reggel volt. :D


Estem a jó nagyot, nem győztem elnézést kérni, de a két srác inkább azzal foglalkozott, hogy én jól vagyok-e és hívjanak-e mentőt.

Nem kicsit égett a fejem.

2022. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!