Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne kezdenem anyámmal?

Mit kéne kezdenem anyámmal?

Figyelt kérdés

Igyekszem rendbe tenni az életemet, ahogyan csak tudom, mivel most lett vége egy kapcsolatomnak, és eléggé megviselte az egész világomat, de édesanyám ezt csak megnehezíti. Rettentően elfajult a kapcsolatunk. Muszáj voltam már felvenni hangrögzítővel, hogy hogyan beszél velem. Elhord mindennek.A saját lányát lek@rv@zz@,miközben ő azt sem képes bevallani, és beismerni, hogy ő valójában miket csinált amikor én kicsi voltam. A napi programja az, hogy azt súlykolja belém, hogy en vagyok az univerzum legeslegrosszab embere.

Bármi olyan csinálok ami neki nem tetszik, az első az, hogy a fejemhez vágja, hogy vissza tesz pszichiátriára. Ha kisminkelem magamat, hogy egy kicsit is szépnek érezzem magamat, akkor azzal jön hogy én nem vagyok ép elméjűvagyok, mert egy normális ember nem csinál ilyet. Tudja nagyon jól, hogy minden nap vasalom a hajamat, erre most 5 nap után elkezdtem kivasalni, és erre is az a válasza, hogy beteg vagyok, kezeltetni kell engem.

Legutoljára az volt a vita, hogy kifestettem a körmömet. Kiabál velem, hogy miért festem a körmöm és hogy ő jót akar nekem.

Aztán amikor a szemembe mondja, hogy mennyire szeret és sajnál mindent, felvan háborodva, hogy nem szólok hozzá. Bekulcsol a szobámba, földhöz vágja a telefonomat, kutat a szobámba stb.. amit el sem lehet még képzelni.

Rettentően elegem van ebből es fogalmam sincsen mit kezdjek ezzel..


2022. aug. 6. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el amilyen hamar csak teheted!
2022. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Költözz
2022. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#9 amikor voltam, akkor is anyám ötlete volt, mert rosszul tanultam nagyon, es képtelen volt felfogni, hogy azért nem tudok normálisan tanulni, mert rosszul vagyok lelkileg. Azért is rakott már be oda, mert, hogy rosszul viselkedek vele, es feleselek. A pszichológusnak sem volt képe beismerni az igazat, hablatyolt össze vissza.
2022. aug. 7. 08:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha korodnál fogva elmehetsz tőle - költözz el, de jól gondold át hova mész, mit fogsz csinálni, miből fogsz élni (emelkednek az árak). Kezdetben bármilyen munkát vállalj el (üzletben árufeltöltőnek, takarítónak, újságkihordónak... sok az álláshirdetés), aztán a felmondási idő alatt találhatsz jobbat, de költözz el messzire tőle, amikor csak tudsz. Hagyj egy cédulát neki, hogy végleg elmentél, de ne kerestessen, ö se keressen. Barátnődnél hagyhatod egyelőre a holmid nagy részét, de ő is tegye el, nehogy ha hozzá megy Tége3d keresni, meglássa a holmidat.

Tiszta szívből kívánok minden jót, sok szerencsét.

2022. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 rettentően köszönöm!
2022. aug. 10. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!