Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudathatnám szüleimmel,...

Hogy tudathatnám szüleimmel, hogy 2 lakást is sikerült vennem?

Figyelt kérdés
Amiért utcára akartak tenni, gondoltam valahogy meg kellene azt is velük tudatni, hogy marhára nem így sültek el a dolgaik.
2022. aug. 6. 21:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Drágaim, vettem két lakást. De csak az egyikben lakom, a masik ki van adva. Puszi, Pisti.
2022. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Egy mondattal intézd el: Mivel az utcára kerülés veszélyével fenyegettetek meg, tudatom veletek, hogy két lakás tulajdonosa lettem. Fiatok (lányotok).
2022. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

És mit vársz attól, hogy ezt közlöd velük?

Sajnállak tényleg. Kaptál egy jó lehetőséget az élettől, de neked még mindig ott van a bosszú a fejedben, ezen jár az agyad.

Legyél boldog a két lakásoddal és ne foglalkozz többet a szüleiddel.

A dicsekvés nem megoldás semmire. Inkább próbálj megbékélni a múlttal és tekints a jövődbe.

2022. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező infantilis.
2022. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
És utána jön a sírás hogy megpróbálnak lehúzni. Mi a tosznak jó dicsekedni? Ettől nyugodtabb lesz a lelked? Azt hiszed többe fognak nézni?
2022. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Igazából mindegy. A fontos az,amit a 3-as írt, vagyis hogy ezzel megküzdj, ne a régi sértettség legyen benned a gőz, ami hajt, ne az foglaljon le, hogy ezen agyalsz.
2022. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Naés mit vársz a szüleidtől, mit csináljanak, hogy vettél két házat? feltéve hogy nem szokásos hétvégi mese...
2022. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem írd meg nekik, mint örömhírt és soha többet ne állj velük szóba.
2022. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Milyen reakciót vársz?

Készülj rá, hogy ha ezt megléped, akkor nagy valószínűséggel újra a kegyeidbe akarnak férkőzni!

2022. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

7# hsz tipikus példája a "szájról szájra hír terjedés /deformálódásnak"


Kérdező LAKÁSt írt, itt meg már HÁZak szerepelnek.


1 hét múlva kérdező már a holdon vett telkeket 😂

2022. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!