Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet kinyitni azt...

Miért nem lehet kinyitni azt a nyomorult ablakot normálisan? Anyámnak teljesen el van menve az esze, vagy mi?

Figyelt kérdés

Anyámmal alszok egy szobában, mert apám van a másik szobában, de ez mellékes miért, hosszú sztori, mindegy is, hónapok kérdése és költözök, csak azért fontos ez a részlet, mert nem tudom titokban kinyitni az ablakot, még mielőtt valaki írná.

A házban nincs légkondi, a szobában harminc fok van folyamatosan, de anyámtól nem lehet rendesen kinyitni azt a kva ablakot semmikor, holott őt is zavarja a meleg. És nem is arra gondolok, hogy napközben, amikor odatűz a nap, és kint van vagy negyven fok, hanem amikor még aránylag hűvös van. Mert anyámnak az az idióta gondolata van, hogy csak úgy lehet szellőztetni, hogy ablak nyitva, redőny szigorúan leengedve, csak pár milliméteres résekkel. Mert hogy szerinte bejönnek a bogarak... Holott nem jönnek be jobban, mint amikor a hátsóajtón jár ki öntözni fél órát a növényeit, és addig fullosan nyitva van, minden nélkül. Egy-két légy bejön, pár perc levadászni, kipróbáltam, amikor egyszer egy barátnőjénél éjszakázott. És én hiába nyitom ki azt a szr ablakot, ő rögtön húzza is lefelé azt a telibekúrt redőnyt, nehogy véletlenül ne harminc fok legyen abban a kibszott szobában.... Közben meg panaszkodik, hogy melege van. Máskor meg nem tudok ablakot nyitni, hogy hatékony legyen, mert amikor már hűlik a levegő, akkor már otthon van, amikor meg még nincs meleg, akkor még otthon van. És nem azt mondom, hogy este, amikor alszunk legyen nyitva redőny nélkül, mert ne, nem biztonságos, de amikor már/még bárki is ébren van, igazán fel lehetne húzni a redőnyt...


2022. aug. 7. 09:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
15%

Akkor a 20.valasz lép életbe.


Jó hétvégét mindenkinek, én törlöm ezt a kérdést. Uncsi már.

2022. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen logikája anyádnak.

Ez megoldotta a problémádat?

2022. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
90%

"Miért nem lehet kinyitni azt a nyomorult ablakot normálisan? Anyámnak teljesen el van menve az esze, vagy mi?"


Nem tudjuk.

Azt sem tudjuk.



Most jobb remélem.



Ja hogy a probléma nem oldódott meg, csak ríni akartál? Oké.


Remélem mostmár tényleg jobb.


Nincs lehetetlen csak tehetetlen. Na puszi.

2022. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%
Szúnyogháló? Jó találmány…
2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
96%

Vegyetek szúnyoghálót.


Amúgy én sok év kollégiumozás és borzasztó lakhatás után meg tudom érteni. Én szinte csak úgy tudok bent létezni, hogy nyitva az ablak, télen-nyáron és jön be friss levegő.


Kollégiumban ebből örök ellentét volt, mert a többiek simán ültek zéró levegőben. Munkahelyen ugyanez, belépsz és érzed hogy "bika" meg "oroszlán" meg "görény" szag van, de masszívan. Mégsem nyitnak ablakot. Elég gáz főleg mikor jönnek ügyfelek tárgyalni és nyilván érzik.

2022. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem értitek? Nem jó a szúnyoghaló! Nem megoldást keres egyáltalán, hanem a kérdésre a választ, miért ilyen az anyja... 😂😂.


No comment.

2022. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdeznéd őt, hogy szúnyogháló esetén megfelelne-e neki a nyitott ablak, vajon mit válaszolna?
2022. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%

Alacsony IQ-szint.

Most, hogy tudod a választ, vehetsz szúnyoghálót 1000 forintért a Tescóban, amit 3 perc alatt felteszel. Vagy vehetsz konnektorba dugható szúnyogriasztót és akkor nem fog bemenni semmilyen rovar.

2022. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Leírtam százszor(ami aztán szerintem mondvacsinált okokból cenzúrázva lett egy pár), hogy ahol van szúnyogháló, ott is le kell húzni a redőnyt.
2022. aug. 7. 19:30
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha ne tudsz másik helyiségbe menni (mert nincs), kérjed meg apádat, hogy nála alhass, ha elfér még egy ágy nála és beleegyezik. Közeli rokonoknál nem aktuális az alvás? Ha szúnyogháló esetében sem engedi kinyitni az ablakot, akkor aligha a szúnyogoktól (bogaraktól) fél, hanem valami mástól (besurranó tolvajtól az ablakon át...). Emeleten laktok? Ha igen, akkor anyádnak ok nélküli félelmei vannak, de aligha győzöd meg őt a magad igazáról. Más években is így viselkedett?

Ha egyik sem, akkor bírd ki egy ideig, aztán költözz el.

2022. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!