Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet kinyitni azt...

Miért nem lehet kinyitni azt a nyomorult ablakot normálisan? Anyámnak teljesen el van menve az esze, vagy mi?

Figyelt kérdés

Anyámmal alszok egy szobában, mert apám van a másik szobában, de ez mellékes miért, hosszú sztori, mindegy is, hónapok kérdése és költözök, csak azért fontos ez a részlet, mert nem tudom titokban kinyitni az ablakot, még mielőtt valaki írná.

A házban nincs légkondi, a szobában harminc fok van folyamatosan, de anyámtól nem lehet rendesen kinyitni azt a kva ablakot semmikor, holott őt is zavarja a meleg. És nem is arra gondolok, hogy napközben, amikor odatűz a nap, és kint van vagy negyven fok, hanem amikor még aránylag hűvös van. Mert anyámnak az az idióta gondolata van, hogy csak úgy lehet szellőztetni, hogy ablak nyitva, redőny szigorúan leengedve, csak pár milliméteres résekkel. Mert hogy szerinte bejönnek a bogarak... Holott nem jönnek be jobban, mint amikor a hátsóajtón jár ki öntözni fél órát a növényeit, és addig fullosan nyitva van, minden nélkül. Egy-két légy bejön, pár perc levadászni, kipróbáltam, amikor egyszer egy barátnőjénél éjszakázott. És én hiába nyitom ki azt a szr ablakot, ő rögtön húzza is lefelé azt a telibekúrt redőnyt, nehogy véletlenül ne harminc fok legyen abban a kibszott szobában.... Közben meg panaszkodik, hogy melege van. Máskor meg nem tudok ablakot nyitni, hogy hatékony legyen, mert amikor már hűlik a levegő, akkor már otthon van, amikor meg még nincs meleg, akkor még otthon van. És nem azt mondom, hogy este, amikor alszunk legyen nyitva redőny nélkül, mert ne, nem biztonságos, de amikor már/még bárki is ébren van, igazán fel lehetne húzni a redőnyt...


2022. aug. 7. 09:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
67%
Kb ez legyen a elgnagyobb gond az életben.
2022. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%
Igen. És most itt mi mit tehetünk érted? Ha leírjuk, hogy elment az esze, akkor egyből szellőztetni fog lehúzott redőny nélkül?
2022. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a kérdést már tavaly nyáron is kiírtad…
2022. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
#33 Lehetetlen, mert idén június végén regisztráltam
2022. aug. 7. 21:13
 35/39 anonim ***** válasza:
52%

Laktam olyan albiban,ahol a penészesedés elkerülése végett mindig nyitva kellett lenni az ablaknak,kivéve fűtési szezonban. Volt szúnyogháló,de gondolom szarul felrakva,mert még a nagyobb rovarok is bejöttek. Szóval ha van szúnyogháló,az sem jelenti azt,hogy akkor már minden oké.

Hogy anyukád miért csinálja,azt nem tudjuk,neked nagyobb esélyed van tudni,jobban ismered őt,mint mi.

2022. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a besurrano tolvajoktolfel anyad?
2022. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
#36 Elmondása alapján nem a betörőktől fél. Egyébként abban egyetértünk, hogy amikor mindenki alszik, akkor ne legyen felhúzva a redőny. Annak nem látom értelmét, hogy ébren vagyunk, akkor miért nem lehet. Szerintem a bogarak elég ócska kifogás, amikor 1) a hátsóajtó minden nap nyitva van 30-60 percet úgy, hogy a szellőzés miatt házban minden ajtó nyitva a fürdőt leszámítva és ugyanúgy a szobában kötnek ki 2) ott is lehúzza a redőnyt, ahol van szúnyogháló. Teljesen ostobaság számomra ez a gondolkodás, és marha irritáló naponta órákat hallgatni a panaszkodását a benti melegről, amikor pont miatta nem lehet szellőztetni.
2022. aug. 8. 10:01
 38/39 anonim ***** válasza:
Kényszerítsd ki belőle a normális választ!
2022. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
szúnyogháló, vagy veszel egy kis ventilátort, bár annak van valammennyi hangja az lehet zavarni fog.
2022. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!