Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis miért csinálta ezt apu?

Mégis miért csinálta ezt apu?

Figyelt kérdés
Mondtam apunak hogy elmegyek találkozni egy barátommal, azt is mondtam hogy hova és kivel, mert apu eléggé paranoiás, főleg hogy most a fejébe vette hogy biztosan szexelek valakivel. Aztán éjszaka a nővérem vitt haza enyhén berúgva. Apa kiakadt, hogy mit csináltunk, meg hogy a srác leitatott. Erre felhívta a srácot és lecseszte miatta. Majd a srác elmondta neki nem túl kedvesen hogy mindössze 10 percre jött el a hülye randira, mindennek elhordott mert elege van belőlem és elment azzal hogy soha többet nem akar látni. Minek kellett apunak az egészbe belenyúlnia, miért nem tudta elhinni hogy csak egy baráttal voltam valahol és kész. Amúgy is megalázó volt, de így aztán tényleg igazán szar volt… majd apu még arról is kiokított hogy milyen nyomorult dolog egyedül inni és ilyet ne csináljak… 17L

2022. aug. 9. 01:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
#9 Mert jól ismerjük magunkat!
2022. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#10, 11

De azért ez így elég igazságtalan, nem?

Mármint nálunk apum nagyon nagyon lányos szintén. De anyura hárult, ahogy az lenni szokott, a szexuális jellegű elbeszélgetés. Nálunk nem úgy volt, hogy "egyszer emkékszem leültünk", hanem anyuval folyamatosan beszéltünk ezekről néha, bátyámmal is beszélt.

Egy valami sose hagyta el a száját, az, hogy én nem szexeljek. Sőt, azt mondta, ez egy kapcsolatban döntő tényező lehet, de tudtam, hogy ésszel kell mindent.

Valahogy soha nem voltam felelőtlen, persze lehet a személyiségem eleve ilyen, de biztos, hogy ez részben az ő nevelésüknek köszönhető.

Így anyám teljesen megbízott bennem és apum se jött nálam hála Égnek hegyibeszéddel, mikor párom lett.

Még szokott is nekem elejteni szexuális jellegű poénokat ránk, mikor csak én vagyok ott. :D

Szóval én ennek nagyon örülök és így szeretném nevelni egyszer én is az enyémeket. Anyum mindig hangsúlyozta, sosem fog ebben különbséget tenni, mert én lány vagyok, bátyám pedig fiú.

2022. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12: ez a normális hozzáállás
2022. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
#12 persze, hogy igazságtalan, de nézd a másik oldalról. Én tudom, tapasztalatlanként miket műveltem a lányokkal, és szeretném azt hinni, hogy idővel megtanultam mit és hogyan érdemel egy nő. Kellemetlen belegondolni, hogy a lányom hasonlókat él át, így inkább nem gondolok rá.
2022. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

Megértelek, de egyáltalán nem biztos, hogy a lányod ilyeneket él át, nyugi.

Nekem se volt rossz tapasztalatom szex terén, mert nem vagyok buta és nem megyek bele hülyeségekbe.

Én úgy vélem, ha úgy neveli az ember a gyermekét és mindent is megbeszél vele, akkor nagy probléma nem szabad történjen. De szerintem nem szabad egy lányhoz másképp állni szexualitás terén, vagy tiltani neki dolgokat, csak mert ő az, ami.

2022. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Kérdező! Szerintem érthető, hogy apukád félt téged. Lehet egy kicsit túlzásba vitte, bár én ezt se mondanám. Az a kisfiú pedig, aki így beszél veled, és rólad az apádnak, az elmehet melegebb éghajlatra. Ilyen után nem éri meg sírni, köszönd meg inkább a sorsnak, hogy megszabadított tőle. Ami pedig az egyedül ivást illeti...kérlek ne. A saját és környezeted érdekében ne. Nem hiszed el, de egyre gyakoribbak lesznek az "este bedobok egyedül egy-két sört, miért ne" és hasonló helyzetek, majd azt veszed észre, hogy anélkül nem tudsz lenni. Igen, nagyon remélem nem ez lesz a vége, de legtöbbször sajnos ez.

Kitartást kívánok, és szerencsét a fiúk terén!

2022. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!